Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Planuję trochę udoskonalić życie seksualne, ale nie wiem, w jaki sposób podejść do tematu i czy wypadałoby wprowadzić nieco mocniejszą farmakologię?

Kitas

Posty: 1

 
No właśnie o to chodzi, że weźmiesz sobie, np. cztery tabletki Malegry chociażby DXT, ale to tak naprawdę 8 sztuk, bo rozdzielisz, a i tak podobnie zadziałają. Polecam https://potencja.net.pl/, bo mają normalne ceny i nie oszukują na składzie, oryginalne preparaty na potencję. Ryzyko właściwie żadne, minimalne. Najwyżej ciśnienie Ci podskoczy na kilkanaście minut i tyle.

Gucio

Posty: 6

 
Też tam biorę i mogę potwierdzić wszystko. Ogólnie sildenafil, tadafil i podobne składniki aktywne to mają zbliżone działanie, więc raczej cenowo podchodź do wyboru.

radziomil

Posty: 5

 
Przetestuj kilka dawek, tylko nie maksymalne, bo to raczej dla mężczyzn bardziej schorowanych.

Strzała

Posty: 8

 
Tak szczerze mówiąc to po tabletkach więcej, lepiej czujesz. To trudno nawet wytłumaczyć. Bardzo wrażliwy się czujesz, a jednocześnie odpada problem wcześniejszego kończenia stosunku.

Anno Domini

Posty: 9

 
Kobiecie nic nie mówiłem, na razie partnerkę jeszcze słabo znam, ale uważam, że dobry w łóżku ma większe szanse na udaną codzienność z kobietą. Panie nie o wszystkim powinny wiedzieć z męskiego życia.

Bierny67

Posty: 9

 
Jak dobrze wypadasz w łóżku to kobieta nawet inaczej funkcjonuje na co dzień, więc to inwestycja naprawdę godna uwagi.

mariuszek

Posty: 14

 
Weź sobie starter jakiś, 4 tabletki powiedzmy, a jak zadziała to zrobisz zapas i więcej gratisów dostaniesz. Takie podejście opłaca się najbardziej moim zdaniem.

Jarosławek34

Posty: 2