Szkolenie Fail safe Siemens TIA Portal, opinie

Szkolenie Fail safe Siemens TIA Portal, opinie

Witam. Potrzebny mi jakiś dobry kurs z programowania SIMATIC S7-1200. Koniecznie poziom zaawansowany. Znacie coś?

mniszekk

Posty: 5

 
Mam być wsparciem technicznym, więc nie ma opcji, żebym zawalił, tym bardziej że to nowa robota i chciałbym się w niej utrzymać. Nie wiem, czy powtórzyć cały materiał i wybrać programowanie SIMATIC S7-300 na poziomie podstawowym, czy pójść wyżej. Chyba powtarzają podstawy na takich szkoleniach?

Marioleczka

Posty: 13

 
Wszystkim zainteresowanym polecam tego trenera i to szkolenie z siemens simatic s7 1500 http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-scl-siemens-simatic-s7-1500/. Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Duża ilość praktyki. Super zajęcia w Katowicach.

Dzidzia

Posty: 4

 
A może polecasz jakąś konkretną firmę? Mam na myśli szkolenie stacjonarne. Nie wyobrażam uczyć się z Internetu, bo to nie ma żadnego sensu. Równie dobrze mogę kupić sobie książkę. Zależy mi na praktyce, a w domu przecież nie poćwiczę sobie na sprzęcie, bo go nie mam :D Jak coś, czekam i pozdrawiam wszystkich.

reserveme

Posty: 15

 
Mnie też interesują kursy PLC w Gdańsku. Na pewno chciałbym skończyć technikę napędową tia portal. Teraz jak widzę oferty pracy, to każdy pracodawca ma to w swoich wymaganiach. Ogólnie warto byłoby powtórzyć wiedzę i poszerzyć umiejętności. Piszcie, jakie szkolenia polecacie.

Miki

Posty: 14

 
Zacząłem od kursu podstawowego tia portal. Też miałem już jakąś wiedzę, ale chciałem zacząć wszystko od początku. Poza tym w ten sposób skorzystałem z dużej ilości ćwiczeń, które jak wiadomo, są bardzo ważne.

przemek55

Posty: 4

 
Nie trać czasu na kursy online. Takich jest wiele, a one nic nie dają. Najlepszy jest kurs stacjonarny. Masz pewność, iż będzie wiele praktyki i nagranie do domu. W każdej chwili możesz wrócić do tematów.

wigry00

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o szkolenie stacjonarne w Poznaniu, to widziałem sporo interesujących ofert. Na razie z niczego nie korzystałem, ale słyszałem, że szef chce nas trochę podszkolić w paru sprawach. W sumie dobrze, bo w automatyce przemysłowej samodzielne śledzenie postępu i indywidualna nauka są według mnie niemożliwe.

45-YYY

Posty: 5