jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednak jechać poza miasto? Jak otrzymać istotne informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

Marys56

Posty: 1

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

edyta123

Posty: 8

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niesłychanie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, lecz określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Trener

Posty: 10

 
Takie kalkulatory można odnaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, wobec tego warto zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak mnóstwo pracy nas czeka nad sobą.

Speedy_UT

Posty: 3

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Lupusx

Posty: 5

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezwykle zaspokojony. Działa niezwykle dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

@_yyy111

Posty: 5

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

namok

Posty: 5