Fotel technorattan w Krakowie

Fotel technorattan w Krakowie

Pomóżcie znaleźć rzetelny sklep z fotelami z technorattanu do ogrodów. Czekam na oferty z krakowa, pozdrawiam:)

Dyduchrr

Posty: 12

 
Pytanie o meble ogrodowe rattanowe? Tu w krakowie mamy dużo dobrych ofert. Kupiłem do ogrodu meble z tego materiału i naprawdę jestem zadowolony, choć mówiono mi, że do końca nie jest tak trwały jak technorattan. U mnie się sprawdza i wygląda wspaniale, stylowo i z klasą.

Lux-Mark

Posty: 27

 
Nabyłam u nich stół z technorattanu. Sklep mieści się w krakowie, można obejrzeć nie tylko na stronie ich meble, więc nie kupuje się kota w worku, poza tym najwyższa jakość jeśli chodzi o wykonanie.

Warszawiak

Posty: 15

 
Świetna okazja do zakupów. Mają meble ogrodowe, których naprawdę nigdzie nie ma, bardzo praktyczne i nowoczesne mebelki z krakowa. Bardzo polecam i pozdrawiam wszystkich.

Wojciech24

Posty: 22

 
Zobaczcie sobie tą altanę ogrodową to sklep z krakowa http://modnymebel.istore.pl/pl/altanka-i-pawilon. Bardzo dobra jakość, jak chcesz wysyłkę, to jest szybka, wszystko najrzetelniej jak może być.

dobrusia

Posty: 14

 
Taki kokon ogrodowy technorattan z krakowa to fajna rzecz. Ujął mnie za serce, więc nie wiem, czy przypadkiem nie zdobędę się w sezonie na takie cacko. Już wyobrażam sobie, jak żona się raduje:)

Lupusx

Posty: 10