Poszukuję dobrego sklepu ogrodniczego ?

Poszukuję dobrego sklepu ogrodniczego ?

Szukam kochani dobrze zaopatrzonego internetowego sklepu ogrodniczego. Zależy mi niskich cenach :) jak coś polecacie, to dajcie znać.

david011

Posty: 8

 
Tu macie tanie grille ogrodowe http://domogrod24.com/pl/c/Grille/286. To sklep internetowy z hurtowymi cenami. Jak najbardziej polecam, mają trwałe wyroby. Jeżeli chodzi o grille to chyba jedna z najniższych cen, z jaką się spotkałam. Polecam.

seweryn

Posty: 9

 
To miło, że można gdzieś parę groszy zaoszczędzić. Miałam kupić właśnie agrowłókninę do ściółkowania, tu jest taniej. U mnie w mieście nie ma takiej hurtowni, więc chyba zacznę bardziej cenić możliwości internetowe :) Jakoś zawsze nie podchodziłam z entuzjazmem do takich zakupów:)

FOTOhihi

Posty: 18

 
Mnie też taka oferta hurtowni ogrodniczej przypadła do gustu :) jak widać jest nas więcej takich, którzy nie mają w pobliżu hurtowni stacjonarnej :) W sumie to dużo prostsze zakupy.

Freakster89

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o nawadnianie pola to sporo jest metod, ale rzeczywiście najtańszym rozwiązaniem będzie taśma. Taki system można zrobić samemu, parę wskazówek nawet znalezionych w internecie i pełna oszczędność na projekcie :) Ja jestem samodzielnym w takich kwestiach ogrodnikiem.

jurecekk5

Posty: 7

 
Popieram, że agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

Dyduchrr

Posty: 12

 
Z tunelów foliowych korzystam od zawsze, ale tu widzę, iż mają je w niezmiernie porządnej cenie, więc nie wiem, czy przypadkiem sobie nie dokupię. Z takich foliaków zawsze jestem usatysfakcjonowany, bowiem chronią młode roślinki wspaniale. Generalnie to mają faktycznie sporą ofertę, nawet nie spodziewałem się, iż w takiej porządnej cenie.

izabelka

Posty: 15