Szukam siatki dla rolnictwa

Szukam siatki dla rolnictwa

Mam pytanie o jakieś porządne siatki dla rolnictwa. Wiecie, gdzie takie kupić, żeby być pewnym dobrej jakości? Dziękuję.

wom_ww

Posty: 6

 
No jasne, że zależy od wykonania. Najlepsza metoda produkcji to bezwęzłowa. Jeszcze mocniejsze są wówczas siatki hodowlane, jakie jak wiadomo, narażone są na intensywną eksploatację. Jak kupować, to tylko w doświadczonym miejscu.

tigra32

Posty: 8

 
Kupowałem siatki hodowlane tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkihodowlane. Jestem zadowolony zarówno z asortymentu, ale też z tego, jaka jest tutaj obsługa. Podpowiedziano mi tutaj najlepsze rozwiązanie, dlatego polecam tego producenta i tyle :)

czdeRRR

Posty: 11

 
No jasne, że zależy od wykonania. Najlepsza metoda produkcji to bezwęzłowa. Jeszcze mocniejsze są wtedy siatki hodowlane, które jak wiadomo, narażone są na intensywną eksploatację. Jak kupować, to tylko w profesjonalnym miejscu.

bartek1922

Posty: 20

 
To są dobre siatki ochronne dla rolnictwa, zatem można bez najmniejszych obaw z nich skorzystać. Z takich mam wykonane ogrodzenie na działce, zabezpieczyłem jeszcze parę dodatkowych miejsc. Jestem zaspokojony, bo od lat nie musiałem nic zmieniać. Polipropylen jest niezmiernie odpornym tworzywem, lecz najważniejsze, że nie niszczy się od warunków pogodowych.

edmundzio

Posty: 8

 
A co powiecie o siatkach rybackich? Czy ten materiał będzie naprawdę na lata? Mam dylemat czy zdecydować się na tego typu rozwiązanie, czy może szukać czegoś niezwyklej profesjonalnego?

POGROMCA_KELT

Posty: 22

 
Z takich siatek na ptaki można skorzystać w ogrodzie do zabezpieczeń? Muszę coś zrobić na wiosnę, bo ptactwo jest u mnie szczególnie natrętne :) Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to bardzo dziękuję.

TomekK

Posty: 12

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane z reguły właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, iż na mnóstwo lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

ukrwios

Posty: 11