Basen ogrodowy - co o tym myślicie

Basen ogrodowy - co o tym myślicie

Siemacie ludzie!

Od kogo warto kupić basen na działkę? Chodzi mi o taki wykopany w ziemi, może być z betonu...Znacie firmy z Łodzi, które znają się na temacie, i nie będzie z nimi problemów?

Freakster89

Posty: 17

 
No ja niestety nie mam tego farta, żeby mieć podwórko tylko dla siebie:P Muszę się nim dzielić z ludźmi z całego osiedla...Lecz planuję kupienie domu, może też pomyślę wówczas nad jakimś basenem. Jedno wiem na pewno, w moim przyszłym domu będzie sauna fińska i jacuzzi! Nie ma bata, żebym nie miał tych dwóch relaksujących obiektów:)

Michałek

Posty: 21

 
Ulalala:)

No basenik fajna rzecz. Ja też się troszkę wahałem czy inwestować w to kasę, czy sobie darować, ale w końcu mnie dzieciaki przekonały :) Kto z nimi wygrał? Mogę polecić firmę http://www.rob-instal.com.pl. Bardzo dobrze zorganizowana ekipa. Szybki projekt, szybki montaż, poza tym serwis i środki czystości do basenu, bez jakich nie można się obejść.

Jeżeli na razie się wahasz to i tak pożądane byłoby do nich zadzwonić, albo napisać po poradę.

Uroczy Boys

Posty: 27

 
Też właśnie poszukiwałem firmy, jaka by mi zrobiła wszystko od początku do końca, żebym nie musiał biegać od jednej ekipy do drugiej. Taką ofertę ma chociażby www.rob-instal.com.pl, u których zamawiałem basen i saunę fińską. Mają duże doświadczenie, wykorzystują porządne elementy i mechanizmy. Ja tam lubię sobie odpocząć na pływaniu, albo wygrzać się zimą w saunie, to jest idealne hartowanie organizmu.

Pozdrawiam!

Cloperflake

Posty: 18

 
Hehe basen w ogródku?

Mam :) Zakupiłem ostatnio w markecie taki dmuchany:) Kilka minut i napełniony :) Inwestycja za sto złotych, więc lipy nie było. Mogę polecić taką wersję każdemu, kto lubi się trochę popluskać dla ochłody kiedy sierpniowe słońce naparza niemiłosiernie :)

blain_23

Posty: 25

 
Uśmiechnąłem się jak zobaczyłem ten temat;) Trzy miesiące temu pytałem dokładnie o to samo. Strasznie się bałem, żeby nie przepłacić i chyba mi się udało znaleźć niezłą ofertę. Na stronie www.rob-instal.com.pl masz ofertę, z której sam skorzystałem. Wszystko zrobili niezwykle profesjonalnie.

Zrobili mi oryginalny projekt basenu, nie ociągali się z montażem, a cenowo myślę, iż nie jest źle:)

eloop

Posty: 23

 
Na początku też myślałem, iż zbudowanie basenu mnie finansowo przerośnie, lecz nie było tak źle. Mała pożyczka i jakoś poszło. Nie trzeba jakiejś dużej posiadłości, wystarczy mały ogródek przy domu, żeby sobie sprawić taki prezent.

Zawsze to lepiej kąpać się w swojej wodzie, niż w jeziorze, w jakim pływa dziennie tysiąc ludzi w sezonie letnim :P

ciumar1

Posty: 20

 
Myślę, iż się można niesłychanie zdziwić szukając firm, jakie robią baseny przydomowe. Mój porządny ziom w tamtym roku kupował takie cudo stąd wiem, iż nie jest to aż taka kosztowna inwestycja. Ja akurat domu nie mam, ani nawet działki, więc pozostaje mi kryta pływalnia, albo wyjazdy z dala od miasta:P

Lecz jak bym jedynie miał warunki to nawet bym się nie zastanawiał jedynie budował:)

sesef

Posty: 27

 
Hej!
Też właśnie się rozglądam za basenem, ale nie za ogrodowym jedynie wewnętrznym. Nie za niesłychanie wiem jakby to w sumie miało wyglądać od takiej strony technicznej. Jak oni ogrzewają takie baseny, jakieś basenowy pompy ciepła montują? W sumie takie coś byłoby fajne, bo energooszczędne.

W każdym razie podbijam do wątku!

Dragon

Posty: 16

 
Sprawdziłem jakieś pięć propozycji jak szukałem basenu dla siebie. Wszystko z Łodzi i okolic. Byłem pozytywnie zaskoczony tym jak idealne warunki proponowali. W końcu wybór padł na www.rob-instal.com.pl i myślę, iż tak uśredniając to byli najlepsi. Cenowo i jakościowo nieco lepsze warunki. Lecz mnie przekonał do nich osobisty kontakt.

Niesłychanie kompetentni ludzie, od razu wiedziałem, iż mi na bank niczego nie spartolą:P

DJboutit2

Posty: 25