Gdzie dostanę siatki na ogród

Gdzie dostanę siatki na ogród

Witam. Znacie może jakiś interesujący sklep z siatkami na ogród? Może polecacie jakiegoś sprzedawcę? Dziękuję za pomoc.

demonn

Posty: 9

 
Robiłem takie zabezpieczenie u siebie, więc mogę polecić tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkidotrampoliny. Mają tutaj szeroki asortyment siatek na trampoliny. To siatki z samych najlepszych materiałów jak PP czy PE. Na lata użytkowania i akurat tutaj można nieco zaoszczędzić na nabyciu.

Michałek

Posty: 21

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, że to niezbyt jakościowy materiał, ale się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, ale jeśli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, że wow.

hazi32

Posty: 21

 
Nie zastanawiaj się, bo to rzeczywiście dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, ale mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem dużo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, ale przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

Lalka

Posty: 8

 
Z tych siatek ochronnych na ogród zamierzam zrobić konkretne ogrodzenie i przegrodzić część rekreacyjną od uprawnej. Waham się jednak, gdzie kupić siatki. W sieci jest mnóstwo ofert i nie bardzo orientuję się, jak odróżnić te lepsze od gorszych :D Może jakaś podpowiedź z waszej strony. Jak coś to bardzo dziękuję.

basieńka

Posty: 15

 
Takie siatki na basen to konieczność. Dopóki nie mieliśmy dzieci, można było sobie tę kwestię darować, lecz teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego zabezpieczenia. Mąż nabył poprzez internet, bo było taniej. Warto pamiętać jednak, żeby była to siatka z polipropylenu, ponieważ ten jest niezwykle odporny na wpływ warunków pogodowych i uszkodzenia.

micko

Posty: 10

 
Mnie też czeka podobny wydatek i zastanawiam się, czy jest opłacalny, albowiem muszę zabezpieczyć basen. Czytałem o tych siatkach na baseny i właściwie piszą o nich w samych superlatywach. Co sądzicie?

Lupusx

Posty: 14

 
Jak się zdecydujesz na polipropylenowe albo polietylenowe siatki ochronne na ogród, to bez problemu kupuj :) Ja z takich zrobiłem ogrodzenie na działce i się sprawdzają. Chyba nie ma lepszego rozwiązania w dobrej cenie. Nie jest duży wydatek, a trwałość masz na lata.

Ananasek

Posty: 16