budowa ogrodów łódź, poleci ktoś ?

budowa ogrodów łódź, poleci ktoś ?

Witam. Mam pytanie o usługi ogrodnicze w Łodzi. Znacie jakieś godne polecenia? Chodzi mi o kompleksowe prace wraz z budową.

Wacław

Posty: 3

 
Odnajdź kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, dlatego nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, bo nawet należytego sprzętu nie miałem :D

E-GOista

Posty: 12

 
Bez sprzętu ani rusz. Powiem szczerze, że do jakiegoś czasu zajmowałem się sam pracami ogrodniczymi, natomiast przyszedł moment, że zrobił się kłopot. Wtedy właśnie poszukałem wówczas firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi i tak zostało, że korzystam z ich usług systematycznie, głównie na wiosnę.

mikesmith0103

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o pielęgnację terenów zieleni, to najlepszym usługodawcą według mnie jest ta firma z Łodzi http://pmgarden.com.pl. Proponują kompleksowe usługi. Naprawdę znają się na tym, co robią. Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia mojego ogrodu. Polecam :)

ui5609

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o projektowanie ogrodów, to mam nadzieję, że wreszcie dogadam się z jakąś firmą w Łodzi, bo jak dotychczas, to ciężko to szło, tym niezwyklej że mnie nie ma mnóstwo czasu w kraju, a chciałbym zostawić te prace i mieć pewność, że wszystko zostanie wykonywane dobrze i na czas oraz sumiennie.

Dobruśw90

Posty: 8

 
Na wiosnę czeka mnie dużo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest dużo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to oczywiście możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej więcej kosztuje projekt ogrodu.

Yuri20

Posty: 6

 
Bez sprzętu ani rusz. Powiem szczerze, że do jakiegoś czasu zajmowałem się sam pracami ogrodniczymi, ale przyszedł moment, że zrobił się problem. Wtedy właśnie poszukałem wówczas firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi i tak zostało, że korzystam z ich usług regularnie, zwłaszcza na wiosnę.

Czarek

Posty: 16

 
Usługi ogrodnicze w Łodzi. Ktoś, coś? Chodzi o projekt ogrodu. Ogromna powierzchnia do zaaranżowania. Samemu nie da się tego ogarnąć, głównie iż tu trzeba wykonać konkretny porządek ze starymi drzewami. Na pewno wiele pracy i czasu :(

Dyduchrr

Posty: 12