domki letniskowe, prosze o pomoc

domki letniskowe, prosze o pomoc

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie kupie w dobrej cenie domki letniskowe? Chodzi mi o firmę, która ma duży wybór domków. Polecicie mi coś?

mustafus

Posty: 2

 
Oczywiście, że domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub zrobić grilla.

E-GOista

Posty: 13

 
Marzy mi się domek letniskowy, posiadam projekt 35m2, ale jeszcze nie wiem, której firmie zlecić produkcję. Chciałabym też zaoszczędzić na montażu, więc u mnie wchodzą w grę domki do samodzielnego montażu.

mikuś33

Posty: 5

 
Jeśli szukasz domek bez pozwolenia to pamiętaj, iż nie może on być większy niż 35m2. Sprawdź oferty w sklepach internetowych. Są przeważnie tańsze niż u lokalnych przedsiębiorców.

Augustynnn

Posty: 5

 
Słyszałam o tym, iż właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, iż nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie dużego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Motospec

Posty: 9

 
Bardzo mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są troszkę droższe od tych sezonowych, lecz tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

michal0120

Posty: 24

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się zarówno na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Wiele firm zamiast domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Ja kupiłam kilka, aby zrobić domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Firma poleciła mi, które domki będą idealne do agroturystyki.

Marioleczka

Posty: 9

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie dużego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

kociol001

Posty: 2