mieszkania w Krakowie, znacie ?

mieszkania w Krakowie, znacie ?

Czy buduje się nowe domy w Krakowie? Gdzie można je znaleźć? Szukam czegoś nowoczesnego i dużego. Mam sporą rodzinę, dlatego wszyscy musimy się tam jakoś zmieścić. Dajecie znać gdzie szukać takich domów.

Mord

Posty: 2

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, ale niestety nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że więcej się tam zarabia, ale jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do zakupu mieszkania.

Nikusinski23

Posty: 20

 
Znaczny wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie dzisiejsze domy, zatem mnie się to podoba. Znajomi kupili taki dom.

Mamusek3

Posty: 20

 
Propozycji w Krakowie jest bardzo mnóstwo. Można kupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Pożądane byłoby się zorientować w rynku i wówczas łatwej podjąć decyzje.

Ptaszyna

Posty: 6

 
Z mieszkaniami jest tak, iż wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeżeli kawałek od centrum to wybór jest duży, ale jeżeli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

Marys56

Posty: 5

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

Vickson

Posty: 28