Jak to jest z lokalami na sprzedaż

Jak to jest z lokalami na sprzedaż

Nie wiem czy się orientujecie na rynku nieruchomości, ale potrzebuję świeżego spojrzenia na sprawę. Problemem jest zakup działki. Nie wiem czy dobrym pomysłem jest kupowanie działki przy A1. Mam taką możliwość, ale nie wiem czy koszt działki, pokryje mi późniejsze zapytanie o jej odsprzedaż, kiedy przy A1 powstanie więcej nieruchomości.

Mr Boks

Posty: 17

 
Tyle jedynie jestem w stanie Ci doradzić, abyś monitorował przetargi i nowe nieruchomości. Po tym możesz sprawdzić jaki jest trend na rynku.

ivonzjeee

Posty: 22

 
Takie pytania mój kochany to możesz sobie sprawdzić na rynku nieruchomości. Odwiedzaj portale z ogłoszeniami kupno/wynajem, obecnie jest wiele takich serwisów. Sprawdzaj gazety z ogłoszeniami nieruchomości, rozmawiaj ze znajomymi. Ekonomistów też warto pytać i czytać ich prognozy, ale ja zawsze dywersyfikuje swoje działania i dobrze na tym wychodzę.

tadziu47

Posty: 23

 
Ja osobiście uważam, że jest to raczej normalna kolej rzeczy, że przy wzroście minimalnego wynagrodzenia rośnie także cena nieruchomości mieszkalnej.
Nie wiem jak lokale usługowe, ale to temat na innego posta.

tunczyk

Posty: 22

 
Coś słabo sobie wyobrażam przyszłość naszych dzieci. Mieszkania są strasznie drogie, życie także a zarobki wciąż marne.

yarpen2

Posty: 19

 
U mnie w Kielcach ostatnio jakby jest więcej mieszkań z drugiej ręki niż wcześniej. Nie wiem czy to oznacza, że ludzie się przeprowadzają do nowszych, czy wyjeżdżają z kraju.

stopiw7

Posty: 19

 
Obecnie trudno jest kupić mieszkanie. Dobre mieszkania są bukowane już zanim powstanie budynek, a same zabukowanie wiąże się z kosztami rzędu kilkunastu bądź kilku dziesiątek tysięcy.

Cieszę się, że ja mam gdzie mieszkać.

ZaNK3R

Posty: 28

 
Grunt w tym żeby być szczęśliwym, prawda? Ja kupiłem dom w Hiszpanii i jestem zadowolony. Jeszcze się nie przeprowadziłem, ale to kwestia miesiąca. Tam są tańsze domy niż u nas, ale za to szaleje bezrobocie, więc... sam sobie odpowiedz dalej :-)

Yab

Posty: 27

 
Obecnie nie ma nowych mieszkań w moim mieście, które są oddane do realizacji. Wszystkie są wykupione przed ich oddaniem!

Podobno Polacy są biedni, ale w takim razie kto kupuje te mieszkania?

drillmod

Posty: 28

 
Hej.

Mnie się o mieszkania nie pytaj, bo z moim budżetem miesięcznym to naprawdę mogę powiedzieć tyle, że obecne zarobki Polaków nie pozwalają na zakup mieszkania. Nie ważne czy jest to mieszkanie od dewelopera czy z drugiej ręki. Chciałabym mieć swoje mieszkanie, lecz obecnie jedynie jestem w stanie pokryć koszt wynajmu + opłaty oraz koszt wyżywienia.

emsoN

Posty: 19