darmowe ogłoszenia nieruchomości, gdzie ?

darmowe ogłoszenia nieruchomości, gdzie ?

Opłaca się dodawać nieruchomości do darmowych portali? Ktoś tam w ogóle zagląda? Mam kilka mieszkań i zastanawiam się jak zaoszczędzić pieniądze na wystawianiu ogłoszeń. Co im możecie doradzić?

jajcarek

Posty: 3

 
Dawniej było prościej, bowiem można było na słupie wykonać ogłoszenie i już mieszkania nie było. Obecnie trzeba się bawić w opisy i nie wiadomo, co jeszcze. Czasy się zmieniają i trzeba się niestety dostosować.

Gucio

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię dużych miast, dlatego wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie drogie. Jeśli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego odpowiednie, ale ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

Gurugum

Posty: 38

 
Warto ogłaszać się w paru miejscach. Wówczas zwiększają się możliwości na to, iż trafi się klient, który zechce zapłacić ustaloną poprzez nas kwotę.

michrz

Posty: 23

 
Lokalnie wystawiamy ogłoszenia, jeśli mam coś na sprzedaż. To dobre rozwiązanie, ale czy sprawdzi się z nieruchomościami? Trudno powiedzieć. Na pewno trzeba sprzedawać tanio to się zbiegną bardzo szybko wszyscy zainteresowanie zakupem. Tak zawsze się dzieje.

ZaNK3R

Posty: 28

 
Jeśli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie dobre biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, dlatego trzeba wiedzieć jak ich szukać, ale i jak je bardzo dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

Specjalista

Posty: 24

 
Najważniejsza jest cena i lokalizacja, a nie miejsce dodawania ogłoszenia. Jeśli jest w super miejscu, a do tego cena poniżej rynkowej to klienci w godzinę się znajdą.

audi80

Posty: 12

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, ale wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, ale kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń piękne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

Black_Riot

Posty: 6

 
Odszukałem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i dużo innych. Pożądane byłoby do nich zajrzeć i to zbadać. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, zatem są nowe i co znaczące aktualne.

Robuś

Posty: 9

 
Lokalnie wystawiamy ogłoszenia, jeśli mam coś na sprzedaż. To idealne rozwiązanie, niemniej jednak czy sprawdzi się z nieruchomościami? Trudno powiedzieć. Na pewno trzeba sprzedawać tanio to się zbiegną niesłychanie prędko wszyscy zainteresowanie zakupem. Tak zawsze się dzieje.

Polaczek90

Posty: 23