rzeczoznawca majątkowy myślenice, polecicie ?

rzeczoznawca majątkowy myślenice, polecicie ?

Dzień dobry. Piszę z pytaniem o dobrego rzeczoznawcę majątkowego w Myślenicach. Zależy mi na profesjonaliście z prawdziwego zdarzenia.

Fanatyk

Posty: 7

 
Podobno w Internecie są jakieś kalkulatory, które pozwalają na szacunkową wycenę nieruchomości. Myślę, że sporo pracy trzeba włożyć w takie wyliczenia i nie ma to jak zlecić fachowcowi w Myślenicach. Sam szukam, więc jak coś, to na pewno odezwę się tu na forum.

bigstarr

Posty: 16

 
Podzwoń i porównaj oferty. Bywa, że naprawdę można zaoszczędzić w ten sposób parę zł. Jeżeli chodzi o wycenę domu w Myślenicach, to trzeba się liczyć z kosztami. Ostateczna cena zależy od wartości przedmiotu. Wiem, że zależy też od celu. Nie wiem, do czego są te najdroższe?

Tomcio

Posty: 13

 
Tutaj masz link do naprawdę sprawdzonego rzeczoznawcy majątkowego w Myślenicach https://www.tmlnieruchomosci.pl. Atrakcyjna i ceniona firma, jakiej można zaufać. Są profesjonalistami.

Yuri20

Posty: 10

 
Tak zrobię. Tak czy inaczej, już jest trochę za późno na tego rodzaju usługę. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się z korzyścią dla mnie. Jak coś, na pewno odezwę się, jak została wykonana wycena działki w Myślenicach.

pl07

Posty: 20

 
Napisz, bo to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której później będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

dada45

Posty: 7

 
Jak masz wszelkie konieczne dokumenty, to taka wycena nieruchomości nie trwa długo. No chyba, że dana firma jest zawalona pracą. Poszukaj i najpierw podzwoń po rzeczoznawcach z Myślenic. Na pewno odszukasz kogoś, kto na szybko wykona ci taki operat szacunkowy. Pozdrawiam.

dobrusia

Posty: 14