biuro wirtualne w Warszawie, polecicie ?

biuro wirtualne w Warszawie, polecicie ?

Witam wszystkich tutaj :) Mam pytanie, co sądzicie o wirtualnym biurze. Macie jakieś dobre namiary? Co się opłaca?

Czarek

Posty: 13

 
Polecam przejrzeć oferty każdego wirtualnego biura w Warszawie w Śródmieściu i porównać ich pakiety. Różnią się, bo sama kiedyś korzystałam i szukałam dość wszechstronnej oferty zwłaszcza a ramach tych wszystkich usług outsourcingowych, jak księgowość, poczta i te sprawy. Cenniki też warto porównać, bo są różnice i to spore.

transerwis

Posty: 5

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym niezwyklej, albowiem to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na doświadczonym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

tasdefleja

Posty: 10

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

Czarek

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o biuro wirtualne to oczywiście, że masz dostęp do powierzchni biurowej. Możesz wynająć nawet na godziny. Wszystko jednak trzeba określić w umowie. W Warszawie w samym centrum funkcjonują naprawdę renomowane firmy, dlatego uważam, że każda z nich jest dobrym rozwiązaniem.

eQub

Posty: 25

 
Też myślałam o takim rozwiązaniu, bo jednak dla wizerunku firmy takie wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu to już ogromne coś. Znajoma w ten sposób rozpoczęła działalność i jak widzę nieźle sobie w ten sposób radzi. Chyba poważnie podejdę do tego tematu.

seweryn

Posty: 8

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednak nad tym, czy rzeczywiście takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak mnóstwo podmiotów i to w sposób profesjonalny, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

Fanatyk

Posty: 6

 
Największe obawy mam jednak do tego, czy rzeczywiście zawsze bez problemu będzie można mieć dostęp do wynajęcia biura na godziny. W moim przypadku wszystko dzieje się nagle, tak więc z góry nigdy do końca nie jestem pewien. Ale ogólnie idea wirtualnego biura jest naprawdę okej. Koszty na powierzchni biurowej można ciąć jak nic :D

Robuś

Posty: 14

 
Korzystamy z tego wirtualnego biura w Warszawie City Office Twarda 18 i chwalimy sobie współpracę. Koszty są bardzo okej i jest możliwość korzystania z biura nawet na godziny. Kompleksowa oferta godna skorzystania tutaj www.city-office.pl.

czesteruś34

Posty: 8

 
Nie każde biuro wirtualne w Warszawie ma w swojej ofercie księgowość, więc jak planujecie w przyszłości skorzystać z takiego właśnie outsourcingu, to oczywiście koniecznie trzeba tę możliwość wcześniej sprawdzić.

hazi32

Posty: 21