niepubliczne przedszkole wilanów, znacie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, znacie ?

Witam. Jakie przedszkole w Wilanowie polecacie? Czytałam o kilku, ale nie do końca jestem przekonana? Z góry dziękuję za pomoc.

BBGGRR2

Posty: 10

 
Mnie nie udało się posłać w zeszłym roku, bo nie było miejsc, natomiast to była placówka publiczna. W tym roku zdecyduję się na niepubliczne przedszkole w Wilanowie. Mam dwa na oku, jedno z nich to profilowane przedszkole sportowe.

Januszek

Posty: 6

 
Ciekawa jestem, jakie dokładnie są zajęcia w takim sportowym przedszkolu. Nie widziałam w Warszawie Wilanowie czegoś takiego, a jestem zainteresowana. Jak coś, to piszcie, bo mnie również będzie czekało podjęcie takiej decyzji w przyszłym roku. Im wcześniej wiedzieć, tym lepiej.

Deltabox84

Posty: 19

 
Osobiście uważam, że sportowe prywatne przedszkole w miasteczku Wilanów jest lepsze. Nie ma to jak zadbać o ruch dziecka. Języka i tak się uczą, więc myślę, że pójdę właśnie w tę stronę.

michal0120

Posty: 24

 
Dokładnie tak jest. Dzieci mają lepsze warunki, są w mniejszych grupach. Ale pomysł sportowego prywatnego przedszkola w Wilanowie uważam za najlepszy. Myślę, że pójdę właśnie w tym kierunku, bo moja córka uwielbia taniec i gimnastykę.

Specjalista

Posty: 5

 
Nie uważam, żeby sportu było za dużo. To poza tym pewnie dobrze dostosowane zajęcia do wieku dzieci. Mnie się pomysł sportowego przedszkola w miasteczku Wilanów bardzo podoba.

namok

Posty: 15

 
To zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Możesz wybrać na przykład przedszkole w Warszawie Wilanowie, jakie stawia na sport. To naprawdę kapitalna sprawa, gdy w maluchu zaszczepia się sportowe nawyki od najmłodszych lat. To dobry pomysł na przyszłość.

jesika

Posty: 6

 
Ciekawa jestem, które dokładnie są zajęcia w takim sportowym przedszkolu. Nie widziałam w Warszawie Wilanowie czegoś takiego, a jestem zainteresowana. Jak coś, to piszcie, bo mnie również będzie czekało podjęcie takiej decyzji w przyszłym roku. Im uprzednio wiedzieć, tym lepiej.

bartek1922

Posty: 20

 
To jest genialne prywatne przedszkole w miasteczku Wilanów http://www.karate-kids.pl. Stawiają tu zwłaszcza na sport, gimnastykę, taniec. Jest wiele ciekawych zajęć plastycznych i świetna opieka.

SZczecinek23

Posty: 21

 
Sport jest znaczący i co fajne najmłodszym dzieciom takie zajęcia się podobają. Nie skreślajcie od razu z listy sportowego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, albowiem dziecku może być ciężko. Te zajęcia są dostosowywane do wieku, wobec tego bez obaw. Z własnego doświadczenia polecam.

Yuri20

Posty: 13