warsztat Gdynia, gdzie warto ?

warsztat Gdynia, gdzie warto ?

Poszukiwana jest profesjonalne blacharnia w Gdyni, która usuwa szkody z OC i AC. Byłoby dobrze gdyby mogli przygotować dla mnie samochód zastępczy. Jeśli macie kogoś solidnego to dajcie mi znać.

edmundzio

Posty: 4

 
Mnie mechanicy z Gdyni niesłychanie pomogli. Myślałem, że to koniec silnika, lecz przyjechali pomocą drogową i zawieźli mnie to warsztatu. Kilka godzin i auto było jak nowe.

alibabuś45

Posty: 6

 
Najlepiej korzystać z firmy, która współpracuję przy usuwaniu szkód z OC. Wtedy bez problemów można u nich naprawiać, bo cena nas nie interesuje. Najważniejsze jest żeby samochód nadawał się znowu do jazdy.

Kitas

Posty: 3

 
Korzystałem z blacharni w Gdyni i zrobili mi samochód super. Korzystają tam z najlepszych technik lakierowania. Jeden błotnik był do wyprostowania, ale z tym też sobie poradzili. Plusem jest to, że wykorzystują do lakierowania lakiery najlepszej klasy. To, dlatego efekt końcowy jest taki, jaki spełnia nasze wymagania.

pawel253

Posty: 9

 
Dobrze przygotowany warsztat, który oferuje mechanikę samochodową w Gdyni zajmuje się blacharstwem, lakiernictwem i naprawami. Jeśli trafi się do takich fachowców to wszystko dokładnie sprawdzą. Są w stanie wycenić szkodę dla ubezpieczyciela. Podstawią samochód zastępczy. Mają pełen zakres usług dla klienta.

Gumis

Posty: 12

 
Byłem u kilku mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, że jeśli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma bardzo dobre opinie. Ważne jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

Marko

Posty: 6

 
Znalezienie profesjonalnego blacharstwa samochodowego łatwe nie jest. Trzeba pamiętać, że jeśli chce się mieć bardzo dobre efekty to trzeba się liczyć z kosztami. Jeśli ma być tylko tanio to solidnie nie będzie. Naprawiając własny samochód lepiej postawić, na jakość.

Madzia

Posty: 8

 
Profesjonalnego mechanika samochodowego można znaleźć w Gdyni w firmie https://autodobrucki.pl/mechanika/. Dwa razy i nich byłem i za każdym razem było wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten warsztat.

aligator3

Posty: 11

 
Znalezienie doświadczonego blacharstwa samochodowego proste nie jest. Trzeba pamiętać, iż jeżeli chce się mieć bardzo idealne efekty to trzeba się liczyć z kosztami. Jeżeli ma być tylko tanio to solidnie nie będzie. Naprawiając własny samochód lepiej postawić, na jakość.

francoo_00

Posty: 5