busy Polska Holandia, kogo polecicie ?

busy Polska Holandia, kogo polecicie ?

Cześć, może ktoś z was polecić mi firmę, która oferuje busy do Holandii dla zorganizowanych grup. Jedziemy w 8 osób za granice i chcieliśmy wynająć busa tylko dla siebie.

aliotos

Posty: 2

 
My również długo szukaliśmy firmy przewozowej, jak znaleźliśmy tą najlepszą. Dobrze jakbyś powiedziała, z którego miasta w Polsce busa potrzebujesz. Niektóre busy Polska Holandia jeżdżą z określonego województwa.

Damiano

Posty: 7

 
Szukając busy z Polski do Holandii zwrócić uwagę na markę samochodów. Często są tak maleńkie busy, iż jazda nie jest komfortowa. Ważni są także kierowcy, muszą być mili i uprzejmi.

Joe

Posty: 8

 
Najlepiej znaleźć firmę, która oferuje busy z Polski do Holandii. Autokarem ciężko się jedzie. Busy zatrzymują się na postoje na życzenie klienta. W autokarze często podróżuje około 40 osób, więc ciężko jest z postojami.

Mier56

Posty: 24

 
My zawsze podróżowaliśmy autokarem, jednak 2 lata temu skorzystaliśmy z usług firmy, jaka oferuje busy do Holandii i powiem wam, że dziwie się sobie, że mogłam tyle godzin wytrzymać w autokarze.

Marioleczka

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi Ci o busy Polska Holandia to polecam ich https://busholand.pl/. Kierowcy są bardzo mili i bezpiecznie jeżdżą. Nigdy nie spotkałam się z żadnym problemem. Zawsze są na czas. Poza tym możesz wziąć sobie większy bagaż.

Alfonsik5

Posty: 3

 
Busy do Holandii jeżdżą kilka razy w tygodni. Wszystko zależy od danej firmy. Najlepiej jest patrzeć opinie zamieszczone w internecie, a także portalach społecznościowych na temat firm.

MisiekKce

Posty: 5