kalkulator alkoholowy, gdzie znajdę?

kalkulator alkoholowy, gdzie znajdę?

Na imprezie nie mamy alkomatu, a przydałoby się wiedzieć, kiedy można w drogę ruszać. Jest jakaś alternatywa?

Gargamel5

Posty: 1

 
Nigdy nie korzystałem z takiego wirtualnego alkomatu, bo mam taki prawdziwy. Musze kiedyś sobie porównać dane czy faktycznie te obliczenia są wiarygodne i pewne?

Iunae_Milt

Posty: 14

 
Polecam kalkulator promili, lecz przed imprezą. Wówczas można mniej więcej wyliczyć ile wypiliśmy. W trakcie imprezy to mało, kto chce się badań i ma na to czas. Po imprezie to często nie ma na to siły, wobec tego najlepszym rozwiązaniem jest zrobić to przed pójściem na imprezę.

namok

Posty: 15

 
Nie pije i nie mam kłopotów. Nie mogę też wyobrazić opinii o takim alkomacie online, albowiem nikt u mnie z tego nie korzysta. Musze komuś to podesłać to wówczas powiemy Wam jak to wygląda i czy można na tym będzie polegać.

Polaczek90

Posty: 10

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, lecz jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, zatem można badać się kalkulatorem alkomatem, lecz trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się zwykłego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wówczas te obliczenia są o sporo lepsze.

serum45

Posty: 10

 
Dla mnie lepsze są takie obliczenia niż tani alkomat, który pokazuje cuda. Nie korzystałem jeszcze z tego, ale roiłem symulacje. Widzę, że jest ogromna różnica pomiędzy kobietami i mężczyznami. Widać, że my jednak jesteśmy bardziej stworzeni do picia alkoholu od kobiet. Następnym razem sam zrobię sobie takie obliczenia przed imprezą i sprawdzę.

dominikk5

Posty: 11

 
Nie pije za dużo, a do tego nie mam samochodu, dlatego nie mam takich problemów. Wiem, że jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, ale to wcale nie jest takie łatwe. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

pawel253

Posty: 4

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem zaspokojony. Według mnie pokazuje naprawdę niesłychanie dokładnie.

batmann

Posty: 5

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Także nie za bardzo potrzebuje jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

czesterr

Posty: 6

 
W wielu przypadkach korzystamy z alkomatu online, a nawet offline, bowiem wówczas też działa. Nie wiem czy dobrze pokazuje czy nie, niemniej jednak mnie to wystarcza. Jeszcze nigdy się na tym nie zawiodłem, dlatego polecam takie rozwiązanie dla Was.

file444

Posty: 3