auto naprawa brzesko, która firma ?

auto naprawa brzesko, która firma ?

Interesuje mnie auto naprawa w Brzesku. Ktoś coś? Znacie? Polecacie? Piszcie i polecajcie swoich zaufanych mechaników.

file444

Posty: 3

 
Pierwsze wrażenie jest dość znaczące. Kiedy poszukiwałem dobrego serwisu samochodowego w Brzesku, odwiedziłem kilka warsztatów. Czasami rzuciło mnie na kolana :D Lecz jest też dużo dobrych auto napraw, gdzie od razu widać, iż klienta traktują poważnie. Uczciwość jest niesłychanie istotna, niemniej jednak jak wiadomo, to branża dość specyficzna ;)

Elllooo12

Posty: 16

 
Rzetelny mechanik samochodowy, a do tego uczciwy to skarb. W Brzesku miałem kiedyś jednego zaufanego, ale skończył z branżą. Jego syn nie wszedł w biznes i tak się skończyło. Najlepiej to chyba poczytać opinie na temat serwisów. Udać się na miejsce i samemu ocenić.

BBGGRR2

Posty: 11

 
Pierwsze wrażenie jest dość ważne. Kiedy szukałem dobrego serwisu samochodowego w Brzesku, odwiedziłem kilka warsztatów. Niekiedy rzuciło mnie na kolana :D Ale jest też sporo dobrych auto napraw, gdzie od razu widać, że klienta traktują poważnie. Uczciwość jest bardzo ważna, ale jak wiadomo, to branża dość specyficzna ;)

namok

Posty: 8

 
Wyszedłem z założenia, że najlepiej korzystać z kompleksowej oferty. Kupuję oleje w Brzesku prosto od mechanika. Ma taniej i od razu wymienia. Można umówić się na konkretny dzień i godzinę.

amrmas22

Posty: 9

 
Co do cen to też jest różnie. Najniezwyklej to chyba ceny wulkanizacji w Brzesku. Musiałem skorzystać i okazało się, że przepłaciłem. Ale to fakt, że nie poszukiwałem długo. Pomoc konieczna była natychmiast. Na przyszłość trzeba być po prostu niezwyklej ostrożnym i poświecić nieco czasu na zapoznanie się z opiniami.

wigry00

Posty: 14

 
To naprawdę sprawdzona auto naprawa w Brzesku http://orionserwis.pl/pl/. Jestem zadowolony. Dotychczas nie znałem lepszego mechanika samochodowego. Mega wiedza i doświadczenie.

namedal6

Posty: 8

 
A gdzie takie usługi są? Jestem zainteresowana, bo samodzielna wymiana oleju nie wchodzi w grę :) Jak coś, to napiszcie, gdzie w Brzesku można bez obaw korzystać z auto naprawy i serwisu. Poszukuję rzetelnego mechanika.

Marko

Posty: 13

 
A wulkanizacja w Brzesku? Znacie jakiś polecany warsztat samochodowy. Podobno muszą być dobrzy, żeby umieli dokonać pewnych napraw. Myślałem nad renowacją opon, natomiast jak ma się to wiązać z szybkim zakupem nowych, to nie.

mirekp2005

Posty: 10