skup aut Nowa Sól, jaka firma ?

skup aut Nowa Sól, jaka firma ?

Zastanawiam się czy nie zadzwonić do auto skupu w Świebodzinie, bo mam dość czekania na klienta z autem. Polecacie kogoś?

Sis45

Posty: 2

 
Wolę poczekać i dostać lepszą cenę za samochód, dlatego skupy mnie nie interesują. Najczęściej dają mocno zaniżone ceny. Jeśli jest ktoś spieszy to pewnie korzysta, ale ja na szczęście nie muszą tak robić.

namok

Posty: 11

 
Jest firma, która proponuje skupowanie samochodów w Wolsztynie. Znajomy pozyskał dobrą cenę i był usatysfakcjonowany. W godzinę auta nie miał przed domem. Nie rozmawiałem z nim o cenie, bo nie chciał się chwalić, niemniej jednak nie wyglądał na kogoś, kto nie jest usatysfakcjonowany, dlatego myślę, iż mu się to niesłychanie opłacało.

Lupusx

Posty: 8

 
Jest firma, która oferuje skupowanie samochodów w Wolsztynie. Znajomy dostał dobrą cenę i był zadowolony. W godzinę auta nie miał przed domem. Nie rozmawiałem z nim o cenie, bo nie chciał się chwalić, ale nie wyglądał na kogoś, kto nie jest zadowolony, dlatego myślę, że mu się to bardzo opłacało.

nauczka5

Posty: 5

 
Postawiłem samochód w komisie i zobaczę jak to będzie dalej. Jeśli się nie sprzeda to dzwonie, bo firmę i niech zabierają auto, a mnie dają gotówkę do ręki.

Serduszko4

Posty: 4

 
Dla mnie skup aut Gorzów Wielkopolski odpowiada. Mam ich ofertę tutaj https://autoskuplubuskie.pl/skup-aut-gorzow-wielkopolski/. Jeśli chcecie samochód sprzedać to oni chętnie dadzą bardzo dobrą cenę. Mogę ich naprawdę polecić.

Asia

Posty: 6

 
Mój znajomy interesował się skupem samochodów, bo chciał szybko sprzedać samochód. Faktycznie takie firmy działają ekspresowo. Wysłał przez ich stronę dane samochodu i zdjęcia. Migiem się z nim skontaktowali. Ostatecznie jednak nie doszli do porozumienia, ale inni mogą mieć o wiele więcej szczęścia.

intimiss

Posty: 18

 
Kiedyś sprzedałem jakieś firmie, niemniej jednak nie dawali mi porządnej ceny. Nie miałem jednak innego wyjścia, dlatego musiałem się zgodzić. Myślę, iż dziś już bym tak nie zrobił. Wiem, iż wiele ludzi nie ma innego wyjścia i na pewno taka firma jest dla nich pomocna.

DaNceR

Posty: 17