dobry mechanik Warszawa, polecicie ?

dobry mechanik Warszawa, polecicie ?

Cześć, poszukuje doświadczonego elektryka samochodowego około Warszawy. Czy możecie mi kogoś polecić? Do jakich wy serwisów jeździcie?

aliotos

Posty: 2

 
Powiem Ci, że zapytaj lakiernika samochodowego Warszawa przed oddaniem do niego auta, czy da Ci na usługę gwarancję. Może okazać się, że nawali z robotą.

Buła

Posty: 8

 
Jeśli szukacie elektryka samochodowego to polecam wam https://www.motomechanik.com. Kilkakrotnie już u nich byłem i powiem wam, że jestem zadowolony. Jakość usługi na najwyższym poziomie, niesłychanie miła obsługa. Widać, że znają się na rzeczy.

tigra32

Posty: 12

 
Znam kilku dobrych lakierników samochodowych Warszawa. Jeśli chcecie do nich namiary to dajcie znać.

czlowiek488

Posty: 24

 
Należałoby jest zadzwonić do kilku lakierników samochodowych w Twojej okolicy i popytać o terminy i czy wykonują tego typu naprawy. Zaoszczędzić w ten sposób mnóstwo czasu.

Lupusx

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o auto serwis Warszawa to ich jest tak dużo, że nie wiadomo, który wybrać. Najlepiej, jakbyś podjechał to kilku i porozmawiał z fachowcami.

Winect56

Posty: 4

 
Dobry mechanik Warszawa to przede wszystkim taki, który zna się konkretnie na każdej rzeczy. Nie raz podjechałem do jednego warsztatu i odmówili mi wymiany część bo się tym nie zajmują.

serum56

Posty: 10