stacja diagnostyczna Zgierz, która firma ?

stacja diagnostyczna Zgierz, która firma ?

Znacie jakąś stacje diagnostyczną w Zgierzu, która sprawdzi mi samochód i zrobić przegląd techniczny? Dajcie znać.

Gruamer

Posty: 1

 
Odwiedziłem stację diagnostyczną w Zgierzu https://stacja-zgierz.pl i jestem bardzo zadowolony. Miałem źle ustawione światła to mi poprawili i przegląd przeszedłem.

Kitas

Posty: 19

 
Raczej bez większych problemów można odszukać stacje diagnostyczną w Zgierzu, bo jest ich kilka. Nie mam upatrzonej takiej jednej, na którą jeżdżę, dlatego nie pomogę.

aliotos

Posty: 2

 
W ostatnim czasie pojawiło się sporo warsztatów prowadzących diagnostykę pojazdową w Zgierzu, wobec tego pożądane byłoby sprawdzać, jaki poziom usług nam mogą zaoferować.

namok

Posty: 15

 
Dzisiaj nie jest łatwo z przeglądami. Wszystko zależne gdzie się pojedzie. Jedni przymykają trochę oko, ale inni sprawdzają dosłownie wszystko. Mój znajomy ma samochód trzyletni i nie mógł przejść przeglądu. Tak to wygląda.

Yuri20

Posty: 8

 
Robiłem przegląd rejestracyjny w Zgierzu, ale nie pamiętam nazwy tej firmy. Muszę poszukać w papierach może gdzieś nazwa będzie napisana. Byli mili i bez problemów mój leciwy samochód przeszedł cały przegląd.

Yuri20

Posty: 5

 
Ostatnio nie byłem w żadnej stacji także nie doradzę. W Zgierzu ostatnio nie robię przeglądów. Kilka lat temu często się tam pojawiałem. Zawsze na stacji była miła obsługa i co istotne, jeśli coś było zepsute to byli w stanie praktycznie na bieżąco to wszystko naprawić.

Gumis

Posty: 7