Gdynia wynajem autobusów, szukam !

Gdynia wynajem autobusów, szukam !

Szukam firm, która zajmuje się przewozami autokarowymi i nie ma wysokich cen? Korzystaliście już kiedyś z takich usług?

Iwona3

Posty: 1

 
Jakiś czas temu w szkole była wycieczka i ktoś wybrał firmę, jaka oferowała wynajem autobusów w Gdyni. Byliśmy niezwykle zadowoleni, bowiem podstawili nam nowy autobus z niezwykle świetnym wyposażeniem. Dzieci były zadowolone, bowiem było WC i telewizor. Nie wiem tylko ile dokładnie taka usługa kosztowała, bowiem to szkoła załatwiała wszystko.

Penio

Posty: 2

 
Znajomy w pracy miał wycieczkę i z tego, co pamiętam to korzystali z wynajmu autokarów w Gdyni. Muszę zapytać go jak to wyglądało. Na pewno będzie wiedział, jaka to była firma i jakie były koszty. Wiem, że byli bardzo zadowoleni, bo firma im wszystko przygotowała i co ważne przyjechała na czas w umówione miejsce.

kikiriki2k

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o wynajem busów w Gdyni to firma https://dobrucki.com/services/wynajem-busow/ według mnie jest najlepsza. Znają się na tym niezwykle dobrze. Oferują najlepsze autokary w niezwykle przystępnych cenach.

zbychu6

Posty: 9

 
Busów i autokarów jest niezmiernie mnóstwo, wobec tego najlepszym rozwiązaniem będzie sobie to wszystko sprawdzać na bieżąco. Wówczas wybierzemy najlepszą firmę.

Yuteta

Posty: 3

 
Nie będzie problemów ze odnalezieniem przewozów autokarowych w Gdyni, bowiem firm tam jest kilka. Wycenę można zdobyć bardzo prędko i co istotne za darmo. Należałoby to sprawdzić.

Laleczka

Posty: 14

 
U nas wybraliśmy wynajem busów z Gdyni i firma postawiła stosowny samochód. Był bardzo dobrze wyposażony, dlatego jazda nawet dalsza nie powodowała żadnych kłopotów. Wygodne fotele, klimatyzacja to właśnie wpływa na komfort jazdy i jeśli ktoś wybiera busa to winien sobie to wszystko dokładnie zbadać.

mikesmith0103

Posty: 6