ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, gdzie ?

ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, gdzie ?

Kupiłem samochód i zastanawiam się jak wyglądają terminy na rejestracje pojazdów. Coś się zmieniło w ostatnim czasie?

hubertus

Posty: 1

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

Radziu

Posty: 11

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, iż jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować samochody. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, iż trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Dzidzia

Posty: 16

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, natomiast może się coś zmieniło? Wiem, iż ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później poprzez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, natomiast lepiej zbadać to wszystko na bieżąco.

RufleX

Posty: 4

 
W bezproblemowy sposób można zbadać, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do jakiej auto ma być przerejestrowanej.

TomekK

Posty: 5

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Lupusx

Posty: 15