siatki grodzące teren budowy, znacie kogoś ?

siatki grodzące teren budowy, znacie kogoś ?

Mam pytanie o siatki budowlane. Gdzie się w nie zaopatrujecie? Jeśli maci jakiegoś zaufanego producenta, dajcie znać. Dziękuję.

michaś34

Posty: 3

 
Też szukamy właściwej oferty, jeśli chodzi o siatki budowlane. Sporo tego na rynku i nie wiadomo komu zawierzyć. Chyba raczej zdecydujemy się na polipropylenowe siatki.

Deltabox84

Posty: 19

 
Jeżeli chcecie być naprawdę pewni zakupu siatek asekuracyjnych, to polecamy tę ofertę https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkiasekuracyjne. Koniecznie zobaczcie i kupcie, ponieważ na obecny moment lepszej propozycji chyba nie ma.

TomekK

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o naszą firmę, to też używamy siatek ochronnych na budynki przy swoich pracach. Można powiedzieć, że bez nich nie poradzilibyśmy sobie, więc uważam, że nie masz się nad czym zastanawiać. Polecamy.

abbss

Posty: 8

 
Polipropylenowe siatki ochronne na budowę są idealne, polecamy. Mamy takie. Są super nie tylko zatem, że są skuteczne i wytrzymałe, lecz łatwo się je czyści. Mają też taką właściwość, że nie chłoną zanieczyszczeń.

Mimotek45

Posty: 16

 
Zwykłe, że też chcemy dobrego i sprawdzonego produktu. Widzę, że tu na szczęście pojawiły się jakieś polecenia siatek dekarskich. Może nie są najdroższe :)

Lupusx

Posty: 10

 
To raczej musi być chyba jakiś dobry materiał elastyczny, amortyzujący. Czy PP taki właśnie jest. Może jeszcze coś innego polecacie, jeśli chodzi o siatki budowlane. Nie mam rozeznania, bo dopiero zaczynam się urządzać :). Jak coś, to dajcie znać. Lepiej posłuchać doświadczonych, niż później żałować.

borek149

Posty: 14