sufity napinane warszawa ??

sufity napinane warszawa ??

Witam serdecznie. Jaką firmę remontową polecacie, jeśli chodzi o sufity napinane w Warszawie? Z góry dziękuję za pomoc.

Facio

Posty: 9

 
Na takich właśnie fachowcach mi zależy. Dobrze wiem, że w branży wykończeń wnętrz w Warszawie można znaleźć pseudofachowców. Już raz zdążyłem się na takich naciąć :(

beata77

Posty: 12

 
Tak na pewno bym nie chciał. W sumie jak już zdecydować się na coś takiego, to na lata. Oglądałem wiele ofert sufitów napinanych w Warszawie i niektóre z nich naprawdę wywarły na mnie ogromne wrażenie. Najbardziej podobają mi się sufity lustrzane. Te mają wyjątkowy efekt. Może podeślecie jakieś zdjęcia?

david011

Posty: 8

 
Coś wiem na temat sufitów napinanych w Warszawie. Tu naprawdę potrzebni są fachowcy, którzy wiedzą, z czym się to je. Mnie ktoś po prostu schrzanił robotę i tyle. Koniecznie sprawdzajcie opinie, pytajcie, zanim podejmiecie decyzję.

pioner

Posty: 4

 
To całkiem dobra firma, jeśli chodzi o sufity napinane w Warszawie http://napinane-warszawa.pl/sufity-napinane/opis. Polecam, bo sam korzystałem. Szybki remont, cena niewygórowana.

Fanatyk

Posty: 7

 
Też chcielibyśmy coś takiego zamontować w domu. Ciekaw jestem, jaki byłby to koszt takiego najprostszego sufitu Barrisol. Może są w Warszawie firmy, które nie biorą za projekty dużo. Jak się orientujecie, dajcie znać.

andrew66

Posty: 7

 
Tak na pewno bym nie chciał. W sumie jak już zdecydować się na coś takiego, to na lata. Oglądałem sporo ofert sufitów napinanych w Warszawie i niektóre z nich naprawdę wywarły na mnie ogromne wrażenie. Najniezwyklej podobają mi się sufity lustrzane. Te mają nadzwyczajny efekt. Może podeślecie jakieś zdjęcia?

Miki

Posty: 8

 
Sufity napinane? Pierwsze słyszę, niemniej jednak już zdążyłem zgłębić temat i pasuje mi to. Ciekaw jestem która cena. Może coś wiecie na ten temat. Piszcie, może o firmach z Warszawy, jakie się specjalizują takim montażem. Generalnie fajna sprawa jak na przykład do hotelu czy knajpki jak do mojej :)

kubaraj

Posty: 21

 
Poszukaj opinii, bowiem są niezmiernie znaczące. Jeżeli chodzi o sufity napinane, to nie jest to mały koszt. Na pewno odszukasz kogoś w Warszawie. Polecałbym jednakże dokładnie zapoznać się z opiniami. Naciąć się, nie jest sztuką :)

hazi32

Posty: 21

 
W sumie można znaleźć firmy od wykończeń wnętrz w Warszawie, które nie są aż tak drogie. Tyle, że jak chcesz sufit podwieszany napinany, to rzeczywiście przydałaby się sprawna ekipa, która potrafi wykonać każdy projekt. Najlepiej też taka, która taki projekt zapewnia. Szukając, na pewno coś da się znaleźć konkurencyjnego.

yetisize

Posty: 19