Firma budowlana, dobra ?

Firma budowlana, dobra ?

Potrzebna mi firma budowlana, która byłaby generalnym wykonawcą. Chodzi o obiekt handlowo-usługowy od a do z.

Darjusa

Posty: 8

 
Też polecam prace zlecić generalnemu wykonawcy. Taka firma budowlana działa naprawdę prędko. Na budowie cały czas coś się dzieje. Wydaje mi się, iż nie wychodzi to sporo drożej, a masz pewność, iż cały proces budowy przebiegnie sprawnie.

KSalen

Posty: 15

 
Nie ma innej szanse. Trzeba spotkać się z kierownikiem takiej firmy budowlanej SSE i wszystko dogadać. Akurat w kwestii negocjacji nigdy nie byłem słaby, więc w moim przypadku nie było źle :D

codePerformance

Posty: 13

 
Construction of production halls and warehouses – taka firma przydałaby mi się, bo planuję poważne inwestycje. Tylko jakaś naprawdę doświadczona firma w tej branży. Musi być kompleksowo, bo nie ma sensu rozdrabniać się na mniejszych usługodawców.

micko

Posty: 14

 
Wiadomo, że cena będzie inna, bowiem tylko taka wstępna wycena. Pewnie projekt też nie będzie dokładnie taki. W naszym wypadku, czyli budowy domu cena nie różniła się istotnie. Mieliśmy znakomitą firmę z wielkpolski.

tigra32

Posty: 12

 
Proszę, jak widać niektóre firmy potrafią zrobić budowę domu w wielkopolsce i nie oszukać klienta :) Na obecną chwilę jestem pełen obaw co do wyboru. Najniezwyklej zastanawiam się, czy wybrać jedną firmę czy usługodawców od każdego rodzaju prac. Nie wiem, co wyniesie mnie taniej. Chyba jednak konieczne mi jakieś profesjonalne doradztwo.

bartek33

Posty: 11

 
Nie wszędzie oferują wycenę za darmo. Konkretnie się naszukałem, kiedy potrzebowałem wycenić budowę hali magazynowej. Szczerze i tak cena odbiegała mocno od tych wyliczeń.

Kasiulak23

Posty: 18

 
Wiadomo, że cena będzie inna, bo tylko taka wstępna wycena. Pewnie projekt też nie będzie dokładnie taki. W naszym wypadku, czyli budowy domu cena nie różniła się znacząco. Mieliśmy świetną firmę z wielkpolski.

prymusek

Posty: 9

 
Od hal produkcyjnych trzeba zatrudnić fachowców, fachowców z tej dziedziny. Mają dostęp do wybornych technologii. Zapłacić własne trzeba. Generalnie nie polecam sugerować się tylko ceną, bowiem można przejechać się na jakości i to niezwykle.

propek1

Posty: 13

 
Szybka budowa domu :) http://www.kiksc.pl. Firma z dolnośląskiego okazała się naszym trefem w dziesiątkę. Doradzili idealnie pod kątem projektu, materiałów, ekonomicznych rozwiązań. Polecam.

Worms

Posty: 13