hydraulik kraków, polecicie ?

hydraulik kraków, polecicie ?

Dzień dobry. Piszę z pytaniem o hydraulika w Krakowie, który zajmuje się kompleksowymi pracami włącznie z instalacjami solarnymi.

Marti

Posty: 3

 
Chyba skorzystam z usług jakiejś większej firmy, która ma renomę i będę wiedział, że ma też dobre opinie. Pewnie, że chciałbym znaleźć taniego hydraulika w Krakowie, ale ważniejsza jest dla mnie najwyższa jakość usług.

czarodziej

Posty: 10

 
Na twoim miejscu zdecydowałbym się na renomowanego usługodawcę, który ma dobre opinie. Nie jest trudno dowiedzieć się dziś wszystkiego na temat hydraulika z Krakowa. Jak coś, mogę pomóc.

giena1977a

Posty: 23

 
To my mieliśmy chyba farta, bo trafiliśmy na bardzo dobrego fachowca i nie czekaliśmy długo. Termin był bardzo szybki. Chodziło o centralne ogrzewanie łącznie z montażem nowej pompy ciepła. Jak na Kraków to nawet cena nie była z kosmosu. Fakt, że to fachowiec z polecenia.

FOTO-PHOTO

Posty: 11

 
Sam już nie wiem, kiedy zacząć ten remont. To dom, w jakim na szczęście na razie nie mieszkamy. Myślę, że na pewno na wiosnę, ale z tego, co widzę, to trzeba sobie zaklepać termin u hydraulika. Może kogoś znajdę w Krakowie, jak nie, to na pewno się odezwę.

Wygodniśś

Posty: 25

 
Tej firmie zlecałem generalny remont instalacji wodno-kanalizacyjnej http://www.instalco-krakow.pl. Montowali mi też zmiękczacz wody i udowodnili, że znają się na robocie. Polecam. Teraz korzystam z nowoczesnych rozwiązań, które są oszczędne. To firma godna polecenia, która wykonuje również ogrzewanie podłogowe w Krakowie.

Anna86

Posty: 5

 
Nie demonizuj, tylko poszukaj na spokojnie. Skontaktuj się też z firmami z okolic, bo oni chętnie dojeżdżają. Na pewno musisz znaleźć rzetelną firmę, która wystawi ci gwarancję na usługi. Nie polecam szukać hydraulika w Krakowie, który będzie najtańszy. Chyba wiesz, o co mi chodzi ;)

Strzała

Posty: 15

 
Na pewno zastosuję się do waszych uwag, bowiem są cenne. Sprawdzę też tych usługodawców, jakich polecacie. Może wreszcie znajdę kogoś, kto rzetelne zajmie się starą instalacją centralnego ogrzewania. Niby Kraków, a tak ciężko :(

Dzidzia

Posty: 9

 
Według mnie to chyba po nowym roku łatwo znajdziesz terminy. Jak tylko dysponujesz funduszami na bank odezwie się do ciebie dobry hydraulik. Napisz, iż szukasz fachowca z Krakowa.

pl07

Posty: 20