bramy lublin, gdzie warto ?

bramy lublin, gdzie warto ?

Czy okna aluminiowe warto kupować? Wiem, że są drogie, ale z drugiej strony trwałe i byłbym wdzięczny gdyby ktoś się w tym temacie wypowiedział.

wicher45

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o okna drewniane to ważne jest skąd je bierzesz. Jeśli od solidnej firmy to wytrzymają długo, bo są wykonane z suchego drewna. Jeśli firma oszukuje to niestety, ale po sezonie masz wielki problem ze szczelnością, a tego nie życzę nikomu.

Gucio

Posty: 6

 
Mam okna pcv nie wiem czy pięciokomorowe czy wiecej. Nie zwracałem uwagi na to, co kupuje. Po prostu poszedłem do firmy, która ma okna i mówię, że chce najlepsze, jakie jest dostępne i właśnie takie mi dali. Jesteśmy z niego zadowolony, albowiem mam je od lat i nic się nie dzieje.

Posty: 7

 
Mamy normalne plastikowe okna może nie wyglądają super, natomiast były tanie. Montowałem je w mieszkaniu, jakie szło do wynajmu to, na jakości mi jakoś nie zależało, wobec tego wybrałem to, co było odpowiednie cenowo.

Nikiiii

Posty: 5

 
Ma okna z drewna i poza tym, że raz na kilka lat je pomaluje to nic złego się z nimi nie dzieje. Kosztowały mnie dużo, ale mamy suche drewno na oknach, dlatego nic się nie dzieje. Mnie się podoba drewno, dlatego nie chce pałasików czy aluminium. Do mojego domu pasują takie okna bardzo dobrze.

Jacuś

Posty: 5

 
Masz firmę, jaka oferuje bramy w Lublinie i tam sprawdź sobie ceny. Oferta jest tutaj https://domwill.eu także w kilka minut będziesz wiedział, co i jak jest w ofercie.

warter88

Posty: 7

 
Do mojego domu aluminium ma się nijak, niemniej jednak drewno jak najniezwyklej. Mam okna drewniane wykonane za specjalne zamówienie. Zaznaczyłem, że cena nie ma znaczenia tylko, jakość i od paru sezonów się tymi oknami raduję, co znaczy, że jak się chce to można wszystko bardzo solidnie zrobić.

Jacuś

Posty: 9

 
Do mojego domu aluminium ma się nijak, ale drewno jak najbardziej. Mam okna drewniane wykonane za specjalne zamówienie. Zaznaczyłem, że cena nie ma znaczenia tylko, jakość i od kilku sezonów się tymi oknami cieszę, co oznacza, że jak się chce to można wszystko bardzo solidnie wykonać.

pawel253

Posty: 5

 
Najlepiej wybierać okna czy drzwi w firmie, która ma dużą ofertę. Wtedy można porównać parametry, bo nie zawsze to, co drogie musi być najlepsze. Przekonałem się o tym kiedyś.

klosert

Posty: 13

 
Mam segmentową bramę i jestem z niej zadowolony. Nie była tania, ale mnie bardziej zależało na materiałach, a nie na cenie i otrzymałem dokładnie to, czego szukałem. Mogę ten rodzaj bramy Wam polecić.

hihi45hihi

Posty: 6