na sprzedaż przenośny garaż Węgry, znacie ?

na sprzedaż przenośny garaż Węgry, znacie ?

Witam. Znacie, jakąś firmę, która jest w stanie na Węgry wysłać przenośny garaż z blachy trapezowej?

Krzyś23

Posty: 1

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, iż nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo prędko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Nowa

Posty: 2

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo szybko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Gucio

Posty: 19

 
My zamawialiśmy kilka podwójnych garaży przenośnych w firmie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Oni na sto procent obsługują Węgry, wobec tego nie ma z tym żadnych problemów. Cena? Wszystko będzie zależne od tego, co się wybierze. Jest baza, lecz można również mieć dodatki.

Eksperttt45

Posty: 17

 
Aby się dowiedzieć, które są ceny przenośnego garażu to trzeba określić się z wielkością i materiałami. Ma to być garaż z dodatkowymi drzwiami albo oknami? To wszystko wpływa na cenę i warto skontaktować się w tej sprawie z firmą.

dominikk6

Posty: 2

 
Mieszkałem na Węgrzech i niestety nie wiedziałem, że można z Polski takie trudne elementy ściągać. Szkoda, bowiem wówczas miałem problemy i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

Marko

Posty: 12

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, zatem firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

Radziu

Posty: 4

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, dlatego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

pawel253

Posty: 9

 
U nas niezwykle dobrze spisuje się model podwójnego blaszanego garażu, wobec tego polecam złożyć takie zamówienie. Firma przyjechała do nas pod Budapeszt i tam wszystko zamontowała. Według mnie jest to najlepsza usługa, z jakiej korzystałem i polecam taką firmę.

Boss

Posty: 4

 
Wybór przenośnych garaży jest ogromny, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Nie ma problemów z tym, aby zamówić w Polsce garaż, który firma przywiezie do nas na Węgry. Wiele rzeczy w ten sposób zamawiam. Ceny są atrakcyjniejsze w Polsce, dlatego według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, które wszystkim polecam.

madDog

Posty: 17