firma budowlana

firma budowlana

Szukam ludzi, którzy współpracowali z marką ana-bud.pl i mogą trochę więcej powiedzieć o jakości realizowanych inwestycji budowlanych. Bardzo proszę o kontakt, albo w komentarzu, albo prywatnie, jeżeli jest taka możliwość. Dziękuję i pozdrawiam.

adam_r

Posty: 4

 
To zobacz, ile kosztuje wynajem sprzętu budowlanego do samodzielnych prac, aż się zdziwisz kolego :) Lepiej szczere mówiąc już zatrudnić profesjonalną ekipę i zainwestować

Antekkk

Posty: 3

 
Trafiłem na realizacje https://ana-bud.pl/uslugi-budowlane-i-inzynieryjne/ i postanowiłem zlecić wykop pod fundament budynku komercyjnego, docelowo hali produkcyjnej. Dostałem duże dofinansowanie częściowo unijne. To jest firma budowlana, która działa na zasadzie generalnego wykonawcy, więc biorą na siebie właściwie wszystkie sprawy związane z realizacją zadania. Ty dajesz wyłącznie zarys, oni ogarniają resztę.

E-GOista

Posty: 12

 
W branży budowlanej liczą się bezpośrednie polecenia, to na pewno, dwa doświadczenie. W Polsce nie ma tak naprawdę zbyt wielu podmiotów, które działają od ponad 30 lat powiedzmy, a do takich zdecydowanie chcesz się zwrócić.

alujas

Posty: 4

 
Pytanie, czy będziesz osobiście nadzorował inwestycję, czy zostawisz wszystko generalnemu wykonawcy. Moim zdaniem sprawdza się podejście łączone, żeby tylko czasami się pojawić i potwierdzić realizację zgodnie z warunkami umowy.

Mord

Posty: 10

 
Zależy, co robisz. Każda firma budowlana się specjalizuje w pewnym obszarze, więc to też wypadałoby uwzględnić.

Marko

Posty: 29

 
Poproś o kosztorys, często robiony na oko po wstępnym kontakcie, żebyś mógł sobie mniej więcej porównać podmioty w branży. To się dzieje bardzo naturalnie. Trochę czasu poświęcisz, ale lepiej zaplanujesz temat inwestycji.

bartek33

Posty: 14

 
Myślę, że inwestorzy popełniają ten błąd, że za bardzo się śpieszą i nie robią w ogóle porównania konkurencji. Ogólnie to polecam generalne wykonawstwo z potwierdzeniem jakości, dopełnieniem formalności i kwestii pobocznych. Nie martwisz się niczym.

minus56

Posty: 6