usługi remontowe myślenice, znacie firmę?

usługi remontowe myślenice, znacie firmę?

Szukam dobrej firmy, która oferuje usługi remontowe w Myślenicach. Zależy mi na profesjonalnej ekipie remontowej.

89ostry89

Posty: 7

 
Tak będę musiał zrobić. Nie mam wyjścia już teraz to nie jest dobry moment na tego rodzaju usługi remontowe. Nie chciałbym stracić pieniędzy na nową elewację, jak ni z gruszki ni z pietruszki przywali mróz w czasie robót :) A widziałem gości w Myślenicach, co działają pomimo pogody.

Ptaszek

Posty: 9

 
Oj tak z elewacjami budynków jest krucho w sezonie. W tamtym roku naczekałem się na ekipę z Myślenic, zanim ogarnęła wcześniejsze zlecenia. Nie ma to jak wcześniej ustalić termin, tym bardziej gdy chcesz skorzystać z dobrego fachowca.

micko

Posty: 14

 
Coś w tym jest. Gdy x lat temu przyjechała do mnie do domu ekipa remontowa, to siedzieli ponad dwa tygodnie. Teraz uporali się z wykończeniem wnętrz w tydzień. Widzę postęp i profesjonalizm. Też się cieszę, iż mamy takie usługi w Myślenicach.

TomekK

Posty: 18

 
To szybko podeślij link. Może zajmują się też układaniem paneli i glazurą. Potrzebowałbym umówić się z kimś w Myślenicach na termin, na faktycznie sprawne i szybkie prace.

mniszek67

Posty: 11

 
Też zauważyłem, że zmniejszyła się liczba pseudo fachowców. Kiedyś nieźle się naciąłem na ekipę, co do której nie miałem na początku żadnych zastrzeżeń. Później powychodziło mnóstwo problemów. Przede wszystkim nie znali się zupełnie na projektach i nie potrafili zrealizować profesjonalnie tego, co się w nim znajdowało :( Teraz zależy mi na sprawdzonych usługach wykończeniowych w Myślenicach.

seniorit5

Posty: 7

 
Właśnie o solidność i terminowość chodzi. Nie mam zamiaru grzebać się ze szpachlowaniem przez tydzień. Chcę zlecić komuś, kto ma ekipę w Myślenicach lub w Wieliczce i szybko ogarnie ten temat. Jak coś, to piszcie. Czas mnie nagli, bo ekipa elektryków ma wejść za kilka tydzień.

AGDDDy1

Posty: 6

 
Tu macie sprawdzoną ofertę remontów w Myślenicach https://me-mo.pl/o-nas.html. Ekipa rzeczywiście świetnych specjalistów, którzy znają się na wszelkiej robocie. Masz pewność, iż nie stracisz. Polecam z własnego doświadczenia.

Dzidzia

Posty: 13

 
Najlepiej skontaktuj się z firmą i dopytaj o malowanie czy tam inną usługę, jakiej potrzebujesz. Tak tylko przeglądając oferty, niewiele będziesz wiedział. Też będę musiał znaleźć jakiegoś usługodawcę z Myślenic lub Wieliczki. Aha no i nowe firmy wcale nie muszą oznaczać, iż są złe. Dajmy im szanse, przecież nie pracują w nich kucharze ;)

hertinho

Posty: 7

 
Nie wiem. Nie orientuję się w takich pracach. Pewnie zależy, czy przyjdzie jeden gość czy kilku. Jeżeli chodzi o usługi remontowe w Myślenicach, to mamy całkiem wiele większych i mniejszych firm, więc z panelami raczej problemu mieć nie będziesz. Sam bym ci pomógł, natomiast nie umiem ;) Pozdrawiam.

Kimer33

Posty: 16