dobry hydraulik w Krakowie, gdzie warto?

dobry hydraulik w Krakowie, gdzie warto?

Mam w planach poważny remont domu i zależy mi na znalezieniu hydraulika z Krakowa. Tylko jakaś profesjonalna firma. Z góry dziękuję.

ZaNK3R

Posty: 6

 
A polecacie może jakąś firmę. Nie mam rozeznania w tej branży. Nie znam żadnego hydraulika. Do Krakowa przeprowadziłem się rok temu. Teraz już koniec budowy domu i trzeba zastanowić się nad konkretnymi oszczędnymi rozwiązaniami.

Fotnik2

Posty: 7

 
Ciekaw jestem, czy w przypadku ograniczonego budżetu da się taki system ogrzewania podłogowego zrealizować? Czytałem i orientowałem się, że w Krakowie jest kilka dobrych usługodawców, jakim można zaufać. Jak coś, czekam na wasze zdanie. Możecie polecić firmę. Z góry dziękuję.

przemek55

Posty: 4

 
Ja też z góry dziękuję za pomoc :) Przekalkulowałem, że ogrzewanie podłogowe byłby świetnym systemem u mnie w domu. Bo teraz płacę jak za zboże. Nie mam jednak pojęcia o usługach w Krakowie i ewentualnych sklepach, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy. Interesuje mnie znalezienie rzetelnej firmy.

namok

Posty: 11

 
Znajomy polecił mi tę firmę http://www.instalco-krakow.pl. Jestem niezmiernie zadowolony z realizacji prac. Potrzebowałem centralnego ogrzewania. Całość zrobiona na medal. Polecam, bowiem sam miałem problem ze znalezieniem kogoś z Krakowa. Potrzebowałem fachowca, profesjonalisty. Naprawdę polecam.

Sebo

Posty: 16

 
Mało tego, takie nowoczesne systemy grzewcze to też ekologia, o którą jak sami nie zadbamy, nikt za nas tego nie zrobi. Ja zdecydowałem się na ogrzewane podłogowe. Oszczędne urządzenia kupiłem w Krakowie, bo tu jest zdecydowanie taniej. Na naszym lokalnym rynku jest tego sporo.

Fanatyk

Posty: 7

 
Ja w sprawie ogrzewania podłogowego. Pomyślałem, że w związku z generalnym remontem, byłoby fajnie zdecydować się na taką inwestycję. Gdzie można w Krakowie zakupić konieczne urządzenie, ewentualnie zamówić usługę?

Andzia

Posty: 8

 
Ciekawe, czy u mnie sprawdziłoby się ogrzewanie podłogowe. Gdzie nie wejdę, na forum o ogrzewaniu, wszędzie jeden i ten sam temat. Widziałem nawet fajne cenowo ofert z Krakowa. Coraz niezwyklej się nad tym zastanawiam.

Jasieczek23

Posty: 10

 
Nie sądzę. Wycenę i tak ci zrobią indywidualną po zapoznaniu się z konkretami. Gdy montowałem ogrzewanie podłogowe w domu, myślałem, że będzie to wiele drożej. Odszukałem dobrą firmę z Krakowa, jaka nie miała wygórowanego cennik, a wszystko

alekBALD

Posty: 9