uzdatnianie wody w Krakowie, polecicie ?

uzdatnianie wody w Krakowie, polecicie ?

Mam problem z twardą wodą w domu i nie wiem co robić. Cały czas pozostaje mi biały osad na urządzeniach typu pralka czy zmywarka. Wiecie może, jak się z tym uporać? Możne znacie, jakąś firmę?

Czarek

Posty: 3

 
Wiele jest firm, które wykonują uzdatnianie wody. Najlepiej, jakbyś powiedział z skąd jesteś. Wtedy będę mógł Ci kogoś polecić. Bez miasta to tak ciężko.

pawel253

Posty: 9

 
Mogę dać Ci namiary na firmę, która wykonuje profesjonalne systemy uzdatniania wody. Tutaj masz linka http://www.instalco.krakow.pl/zmiekczacze-wody.html. Możesz do nich zadzwonić lub skontaktować się mailowo.

Gruby_56

Posty: 27

 
Chcesz zlecić montaż filtrów wody to zrób to, ale jakieś dobrej i doświadczonej firmie. Niektórzy zgłaszają się, jako hydraulicy, a nie mają pojęcia o niczym.

mmmm56

Posty: 20

 
Zależy, jakie byś chciała te filtry wody. Najlepiej jest znaleźć firmę w Twojej miejscowości, która wykonuje montaż filtrów wody i tam zapytać o szczegóły.

Polerusik

Posty: 6

 
Montaż zmiękczaczy zleca się odpowiedniej i doświadczonej firmie. Takie rzeczy są bardzo kosztowne, więc nie zlecaj jego pierwszemu lepszemu hydraulikowi.

Penio

Posty: 28

 
Wydaję mi się, że montaż filtrów do wody da się wykonać samemu i nie musisz szukać firmy w mieście Skawina. Chyba, że nie potrafisz tego zrobić to może poszukasz firmy z Krakowa. Znam stamtąd jedną profesjonalną firmę hydrauliczną.

eluśrrr

Posty: 9

 
Montażem filtrów do wody chyba możesz zająć się sam, ja jeszcze nic nie wiem na ten temat, bowiem dopiero chce zorientować się, czy to jest dobre rozwiązanie na poprawienie jakości wody.

reserveme

Posty: 19