malowanie Warszawa, opinie

malowanie Warszawa, opinie

Ile warstw trzeba zrobić na ścianach żeby był bardzo dobry efekt? Nigdy nie malowałem i nie wiem czy trzeba pędzel mieć czy może wałek? Musze szybko się tym zająć, dlatego proszę o odpowiedzi i porady.

Misieczek

Posty: 2

 
Malować trzeba potrafić. Inaczej można zrobić zacieki, a poprawienie tego wcale nie jest takie łatwe. Są takie farby, które bardzo źle się kryje, dlatego lepiej malowanie ścian zostawić komuś, kto naprawdę się na tym zna. Wtedy wiemy, że oni sprawdzą wszystko i przygotują się do malowania tak żeby były z tego najlepsze efekty.

Black_Riot

Posty: 9

 
Korzystałem z usług firmy, która się tym profesjonalnie zajmuje. Według mnie to była dobra decyzja. Przyjechali, połatali wszystkie dziury i zagruntowali ściany. Następnie je pomalowali, posprzątali po sobie i poszli.

Grażyna12

Posty: 3

 
Salon zleciłem do malowania firmie, bo wolałem nie ryzykować. W sypialni robiłem wszystko sam. Myślę, iż na sypialnie taki efekt wystarczy. Jeżeli ktoś chce mieć perfekcyjne wykonanie malowania to na pewno doświadczona firma jest tutaj najlepszym rozwiązaniem.

Madzia

Posty: 16

 
U nas w domu malowaniem ścian zajęła się firma https://malowanie24.com i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie ma znaczenia wielkość pomieszczeń, bo oni biorą wszystkie zlecenia.

E-GOista

Posty: 12

 
Nie lubię się tak brudzić i dlatego jeżeli potrzebne jest malowanie ścian to oddaje to firmie, która się na tym zna. Taka firma nie tylko przygotuje ściany to jeszcze po wykonaniu całej usługi jest w stanie wszystko posprzątać. Dla mnie to najlepsze usługi.

ZaNK3R

Posty: 28

 
Korzystałem z usług firmy, która się tym profesjonalnie zajmuje. Według mnie to była dobra decyzja. Przyjechali, połatali wszystkie dziury i zagruntowali ściany. Potem je pomalowali, posprzątali po sobie i poszli.

Dyduchrr

Posty: 12

 
Wybierając firmę trzeba skupić się na tym czy robi kompletne remonty czy tylko maluje. Lepiej żeby byli wyspecjalizowani w jednym, bo wtedy robią to naprawdę solidnie.

Grabow12

Posty: 9

 
Nie lubię się tak brudzić i dlatego jeśli potrzebne jest malowanie ścian to oddaje to firmie, która się na tym zna. Taka firma nie tylko przygotuje ściany to jeszcze po wykonaniu całej usługi jest w stanie wszystko posprzątać. Dla mnie to najlepsze usługi.

pawel253

Posty: 9