Co myślicie o programie do planowania czasu pracy?

Co myślicie o programie do planowania czasu pracy?

Cześć.
Szukam sprawdzonej i profesjonalnej osoby (wystawiającej fakturę), jaka jest w stanie wdrożyć w średnim przedsiębiorstwie elektroniczny system urlopowy w rozsądnej cenie.

Znacie może i polecacie kogoś?

Robuś

Posty: 13

 
Czyli okazuje się, iż rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

Eksperttt45

Posty: 17

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też potrzebuje osoby, jaka będzie nim zarządzała.

Penio

Posty: 16

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

untelekt

Posty: 14

 
Powiem szczerze, iż jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Marys56

Posty: 11

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Fruuu56

Posty: 21

 
Co prawda program do rozliczania delegacji na ogół spotykany jest w urzędach, ale polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się gdyż w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

Cloperflake

Posty: 18

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Klakier

Posty: 15

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Michaś

Posty: 17