Zamiana środków z konta na punkty, warto ?

Zamiana środków z konta na punkty, warto ?

Szukam czegoś takiego jak zamiana środków z konta na punkty czy jakieś inne tam promocje, mam spore fundusze na telefonie;)

Złoty

Posty: 10

 
Nawet spoko opłacalne, ale nie wiem, czy w moim wypadku akurat to będzie miało sens, bo chyba sporo czasu musiałoby minąć, żebym mógł zyskać jakieś kupony rabatowe:)

wisła1905

Posty: 18

 
Ja też wiele odzyskuję tym sposobem i polecam go. Nie mam innych szanse, a tu w serwisie mam kilka opcji do wyboru. Takie konta paysafecard to kapitalna sprawa i polecam każdemu zgłębić dokładnie info zanim zacznie się wypowiadać na nie.

Marioleczka

Posty: 15

 
Może nie uwierzycie, lecz z tej opcji korzysta mój dziadek. Nigdy nie przegada kasy i zawsze mu zostaje, kumuluje się:) Wielokrotnie pomagałem mu;) wygadać kaskę, lecz teraz wziął się na sposób i korzysta z zamiany SMS na punkty i babci robi prezenty. U mnie się to nie kalkuluje, bowiem mnie zawsze jest za mało. Pozdrawiam.

Wariat

Posty: 15

 
Mnie udało się w końcu znaleźć rzetelny serwis http://zamiensms.pl. Wreszcie jakaś sensowna zamiana środków z konta na kody rabatowe. Wejdźcie, zarejestrujcie się, bo tutaj rzeczywiście taka transakcja jest opłacalna.

Klarka45

Posty: 12

 
Dla mnie konta paysafecard opłacają się i zatem nawet synowi poleciłem stronkę, żeby sobie zobaczył o co tam chodzi. Jemu też zalegają w wielu przypadkach środki na koncie więc zawsze coś tak na takim rozwiązaniu skorzysta. Swoją drogą ja też już parę razy przelałem sobie kasę na konto bankowe;)

WacDEC

Posty: 9