Kto montuje podsłuch?

Kto montuje podsłuch?

Cześć.
Przedmiotem mojego zainteresowania jest dzisiaj aplikacja Spyphone. Czy ktoś z Was korzystał z niej i w jaki sposób sprawdzała się w praktyce? Liczę na Wasze doświadczenia.

dominikk5

Posty: 11

 
W sumie nie dziwię się, iż chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, iż pracownicy każdego dnia wiele czasu spędzają na nic nie robieniu.

Skorpion561

Posty: 28

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, że będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, ale to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie rozmowy, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na odpowiednią stronę przez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, że jest wart swojej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

hazi32

Posty: 21

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który znalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, spore możliwości aplikacji, która jest bardzo zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

stopiw7

Posty: 19

 
Pozytywnie oceniam spyphone, ponieważ zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować naprawdę wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Śmiało polecam wszystkim!

@rebk67

Posty: 18

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, że będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, lecz to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie negocjacje, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na odpowiednią stronę poprzez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, że jest wart własnej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

TomekK

Posty: 18