odszkodowanie z oc sprawcy, gdzie ?

odszkodowanie z oc sprawcy, gdzie ?

Dzień dobry, czy ktoś z was wie, w jaki sposób starać się o odszkodowanie z oc sprawcy? Czy wiecie do kogo można się zgłosić, aby otrzymać fachową pomoc?

Dziadek

Posty: 2

 
Jasne, iż możesz się starać o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Nawet powiedziałbym, iż musisz się starać.Odezwij się do kancelarii odszkodowawczej i oni Cię dokładnie pokierują w tej sprawie.

Marys56

Posty: 5

 
Powiem Ci, że ja bym się starał o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Jeśli doznałaś poważnej kontuzji to nie możesz tak tego zostawić. Odszkodowanie Ci się należy.

rz3zn!k

Posty: 15

 
Powinien uzyskać niezmiernie olbrzymie odszkodowania powypadkowe. Jeśli ubezpieczyciel nie chce tego dokonać, musisz poprosić o pomoc doświadczoną kancelarię odszkodowawczą.

Mnert67

Posty: 2

 
Wysokie odszkodowania warszawa możesz uzyskać dzięki firmie odszkodowawczej. To właśnie oni pomagają rozwiązywać sprawy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Na ogół możesz zdobyć mnóstwo większe kwoty z ubezpieczalni.

Lupusx

Posty: 7

 
Jak najbardziej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to przez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

Nikiiii

Posty: 5

 
Ja mogę polecić Ci jedną firmę, która dla mnie wygrała dość wielkie odszkodowanie w warszawie. Tutaj masz to nich linka, tam odnajdziesz wszystkie niezbędne informację https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/wypadek-na-ulicy-sliski-chodnik-odszkodowania-powypadkowe/

inhuman

Posty: 9

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę samochodu. Jednakże wiem, że częstokroć ubezpieczyciel nie chce wypłacić dużych pieniędzy. W wielu przypadkach proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

TomekK

Posty: 6

 
W tym przypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeśli w wypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

azreala14

Posty: 4

 
Musisz się starać uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Niestety tak jest, iż wielokrotnie ubezpieczyciel nie chce pokryć koszty naprawy wozu lub proponuje faktycznie niskie stawki.

Budowlaniec

Posty: 13