sesja plenerowa szczecin, poszukuję

sesja plenerowa szczecin, poszukuję

Chcę zrobić sobie sesję rodzinną w Szczecinie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Chodzi mi o bardzo oryginalną i niepowtarzalną sesję.

Strzała

Posty: 1

 
Mnie sesję rodzinną w Szczecinie wykonała pani, która ma ofertę tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/rodzinne. Ma odpowiednie podejście do wykonywania swojej pracy. Polecam, w 100% bo zdjęcia są warte ceny.

pawel253

Posty: 2

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

Robuś

Posty: 9

 
My od razu zamówiliśmy sesję ciążową i noworodkową w Stargardzie i jesteśmy zadowoleni. Słynna cena, natomiast i niesamowite fotografie. Jeśli ktoś nie jest przekonany do takiej sesji to powinien zbadać fotografie, jakie tam powstają. To coś niesamowitego i niepowtarzalnego.

Yuri20

Posty: 8

 
Zdjęcia to super pamiątka. Tym bardziej, jeżeli wykonane są poprzez kogoś, kto się na tym niezwykle dobrze zna. Taka osoba ma wiedzę, doświadczenie i drogi, nowoczesny sprzęt.

Nabavoimb

Posty: 9

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, zatem pożądane byłoby było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

adam_r

Posty: 3