fotografia ślubna Żary Żagań ??

fotografia ślubna Żary Żagań ??

Chciałbym zlecić fotografię ślubną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym naprawdę bardzo dobrze zna. Kogo polecacie?

Rico

Posty: 1

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze odnalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Sporo moich znajomych ma fotografie właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

Nikusinski23

Posty: 20

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Dzidzia

Posty: 5

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

FOTOhihi

Posty: 18

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

inhuman

Posty: 7

 
Gusta są niezmiernie różne, zatem jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na ładne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

hihi45hihi

Posty: 5

 
Zdjęć nie za niezwykle lubię. Z własnego doświadczenia wiem, że aby wykonać dobre zdjęcia na ślubie i weselu to konieczne jest doświadczenie. Nowoczesny sprzęt też jest istotny, ale to nie wszystko, wobec tego należałoby wszystko sprawdzać.

NBA-dresy

Posty: 4

 
Im wiecej jest fotografii tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeżeli zamówi się sto czy dwieście fotografii to fotograf nie byłby w stanie wszystkich wykonać super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu oprócz się bawić to by się musieli ustawiać do fotografii. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek fotografii zawsze się coś wybierze.

pawel253

Posty: 17

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Robuś

Posty: 3