Ośrodek spa nad morzem, był ktoś ?

Ośrodek spa nad morzem, był ktoś ?

Witam. Ciekawi mnie to, w jakich cenach plasuje się wynajem domków nad morzem? Pomoże ktoś?

Darjusa

Posty: 16

 
Polecam Wam wybierać domki letniskowe we Władysławowie, jakie pomieszczą grupę 4 lub nawet 6 osób. Wynajem takiego obiektu okazuje się zdecydowanie najbardziej opłacalny, gdyż to wydatek rzędu 150-250 zł za całą grupę. W przeliczeniu na osobę to dobra cena.

Mimotek45

Posty: 16

 
Domki letniskowe we Władysławie oferują naprawdę szeroki wybór pomiędzy kilkunastoma obiektami. Z mojej perspektywy najlepszą ofertę znajdziecie wyłącznie pod tym adresem: http://oland.com.pl. Sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami. Nie pożałujecie :)

Pszemeg

Posty: 18

 
Miałem okazję zorientować się, ile kosztują domki Władysławowie. Wychodzi na to, że poza sezonem trzeba zapłacić 150 złotych, a w sezonie do 300 złotych za nocleg.

konrad28

Posty: 15

 
Moje dzieci wymarzyły sobie, że w te wakacje wynajmiemy dwa domki nad morzem, w jakich spędzimy co najmniej kilka dni. Wspólnie z żoną od jakiegoś czasu planujemy te wakacje, a wychodzi na to, że w pełni wyposażony domek letniskowy (z kuchnią i łazienką) w czasie letnim stanowi wydatek 250 pln za noc.

Gurugum

Posty: 38

 
Wydaje mi się, że marzeniem bardzo sporo ludzi są odwiedziny ośrodka spa nad morzem. W takim miejscu naturalnie można skutecznie naładować akumulatory, co potwierdza bardzo mnóstwo ludzi.

Fifa23

Posty: 21