Pomocy, jaki hotel!

Pomocy, jaki hotel!

Hej.

Jadę z mężem do Poznania do ciotki na tydzień, szukamy jakiegoś hotelu bowiem ciocia mieszka w kawalerce i nie ma jak nas przyjąć. Szukamy hotelu, który będzie blisko lotniska i który nie będzie drogi. Podajcie proszę wasze typy.

yetisize

Posty: 19

 
Dzisiaj to ja nie wiem co się dzieje w Poznaniu, bo trochę mnie nie było, ale i tak wówczas nie nocowałam w hotelu tylko u babci. Wiem, iż centrum jest dużo hoteli i na poboczach miasta też, więc myślę, iż coś odszukasz. Poznań lubi turystów więc powinnaś coś znaleźć ciekawego nawet za nieogromne pieniądze tak myślę... jakby co trzymam kciuki i głowa do góry, bo coś z pewnością się znajdzie.

sesef

Posty: 27

 
Ja niesłychanie lubię podróżowanie i w Poznaniu też byłam, niemniej jednak nie pamiętam w jakim hotelu, to było coś w centrum raczej więc nie to czego szukasz. Jak przejeżdżaliśmy to widzieliśmy dużo hoteli więc na pewno coś znajdziesz co odpowiada twoim oczekiwaniom, jedynie musisz poszukać. Ceny nie kojarze, tym niezwyklej iż wówczas nie ja płaciłam jedynie mój chłopak, więc tutaj też nie pomogę, mogę jedynie trzymać kciuki ;-)

Ptaszek

Posty: 22

 
Ja niesłychanie lubię podróżowanie i w Poznaniu też byłam, natomiast nie pamiętam w jakim hotelu, to było coś w centrum raczej więc nie to czego szukasz. Jak przejeżdżaliśmy to widzieliśmy dużo hoteli więc na pewno coś odnajdziesz co odpowiada twoim oczekiwaniom, jedynie musisz poszukać. Ceny nie kojarze, tym niezwyklej iż wówczas nie ja płaciłam jedynie mój chłopak, więc tutaj też nie pomogę, mogę jedynie trzymać kciuki ;-)

Kuniarz

Posty: 22

 
Może ten http://www.podbrzozami.pl gościniec ci się spodoba, jak jadę do pracy to często mijam i wygląda niezwykle swojsko. Które są ceny to nie wiem, lecz pewno gdzieś na stronie odszukasz jak poszukasz, zaś jak nie to może jest jakiś do nich telefon. Latem oni wystawiają stoły i tam goście sobie mogą usiąść i coś wypić czy wszamać, wiem iż mają fajny barek i robią swoje wyroby mięsne, albowiem żona coś mówiła, lecz jakbyś chciała coś więcej to poczytaj.

Michałek

Posty: 21

 
Dzisiaj to ja nie wiem co się dzieje w Poznaniu, albowiem trochę mnie nie było, niemniej jednak i tak wówczas nie nocowałam w hotelu jedynie u babci. Wiem, że centrum jest wiele hoteli i na poboczach miasta też, więc myślę, że coś znajdziesz. Poznań lubi turystów więc powinnaś coś odnaleźć ciekawego nawet za nieogromne pieniądze tak myślę... jakby co trzymam kciuki i głowa do góry, albowiem coś z pewnością się znajdzie.

czlowiek488

Posty: 24

 
Ja jedynie raz byłam w poznaniu w hotelu z narzeczoną, natomiast to był hotel za 300zł za pokój więc inny niż ty oczekujesz. Jak chcesz taniej to nie szukaj w centrum, albowiem chyba im bardziej w stronę śródmieścia tym wychodzi drożej i bardziej nowocześnie, więc nie wiem jak tam chcesz... natomiast lepiej szukaj czegoś na obrzeżach miasta.

michrz

Posty: 23

 
Jestem niezorientowana w tym temacie więc za niezwykle nie wiem co ci mogę poradzić, ale ja generalnie zawsze jak szukam informacji związanych z tym co gdzie można odnaleźć to wpisuję w googla i coś się prędzej czy później znajdzie. Napisz może na forum poznania czy coś, może tam ktoś będzie kto kojarzy takie miejsce, które pragniesz, albo weź książkę telefoniczna i tam podzwoń po hotelach i popytaj czy mają to co cię interesuje.

Dresiq

Posty: 16

 
Mąż mnie kiedyś zabrać do hotelu PodBrzozami jak byliśmy Poznaniu. Mi się niezwykle podobało, albowiem było swojsko, była smaczna strawa na śniadanie ze swojskimi wędlinami – mnie i mężowie niezwykle smakowało. Wyspaliśmy się naprawdę dobrze, albowiem było ciuchutko i wygodnie, łóżka wielkie i zdobione na starszy styl.

Jeśli szukasz właśnie czegoś takiego to polecam.

eagle

Posty: 21

 
Nie mogę ci nic tutaj polecić. Mieszkam w Poznaniu, lecz po hotelach się nie rozbijam :P w centrum to raczej znajdziesz same drogie hotele, które są takie wiesz nowobogackie i ogólnie takie sztywniackie trochę, więc raczej w ścisłym centrum nie znajdziesz hotelu, który będzie fajne dla małych dzieci czy starszych osób, według mnie poszukaj coś pod Poznaniem, albowiem wówczas zawsze jest trochę ciszej i taniej.

Marko

Posty: 29