Hotel międzywodzie

Hotel międzywodzie

Witajcie. Planuję urlop w Międzywodziu i stąd moje pytanie. Jaki hotel możecie mi polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na dobrym standardzie. Pokój dla czterech osób. Zależy mi, aby było blisko do plaży. Co proponujecie.

Kitas

Posty: 3

 
Uwielbiam spędzać czas w hotelach i ośrodkach, które dają mi możliwość odpoczynku w SPA, albo poleżenie sobie na basenie. Człowieka wówczas ma taką odrobinę luksusu.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Jeżeli o mnie chodzi, ja bardzo lubię nad naszym morzem miejscowości oddalone od głównych ośrodków wypoczynkowych, a z drugiej strony lubię wypoczywać w komfortowych warunkach.

Bojo45

Posty: 15

 
W przypadku wypoczynku nad Bałtykiem od pewnego czasu poszukuję lokalizacji noclegów w takich miejscach, żeby można było coś zwiedzić a nie tylko leżeć na plaży. W naszym kraju jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzania.

Rico

Posty: 10

 
Urlop to wazna sprawa. Trzeba wypoczywać, bo inaczej człowiek nie ma sił na nic, nic go nie cieszy. Takie przemęczenie organizmu zdecydowanie nie jest dobrą sprawą.

Wariat

Posty: 8

 
Preferują pobyt w miejscach gdzie jest mało ludzi. Wolę mniej znane miejscowości, tyle, że szczerze mówiąc jest ich coraz mniej w naszym kraju. Trzeba sobie jakoś radzić.

codePerformance

Posty: 10

 
Od jakiegoś już czasu lubię nad morzem siedzieć w miejscach, które mogą mi coś zaoferować jak pada. Wtedy nie ma problemu i każdy ma zajęcie. Warto szukać, ja znalazłem swoje miejsce i dzięki temu chętnie jeżdżę nad morze.

Anno Domini

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi wakacje nad Bałtykiem to zdecydowanie polecam http://gryfmiedzywodzie.pl. Będziecie na 100% zadowoleni. Wysoki standard pokoi, basen i strefa SPA. Do tego inne rozrywki jak wieczorki taneczna oraz rozrywki dla najmłodszych. Z całą pewnością każdy będzie zadowolony z tego ośrodka.

Klarcia34

Posty: 7

 
Czy zawsze szukacie miejsca ze SPA? Czy nie jest to dla Was najważniejsze? Ja osobiście szukam albo, żeby był basen albo żeby było spa. Pomaga mi się to relaksować.

Sobolewww

Posty: 23