luksusowe apartamenty Kołobrzeg, poszukuję!

luksusowe apartamenty Kołobrzeg, poszukuję!

Interesują mnie luksusowe apartamenty w Kołobrzegu. Ma być basen i inne udogodnienia. Cena nie ma znaczenia. Dla mnie liczy się komfort na wysokim poziomie. Co mi możecie doradzić?

alibabuś45

Posty: 3

 
My, jeżeli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wtedy wszyscy dobrze bawią.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Jeśli interesują Was apartamenty w Kołobrzegu i cennik to macie go tutaj http://www.balticpolanki.eu/pl/cennik/. Pożądane byłoby u nich wynajmować, bo mają baseny sauny, place zabaw. Dla mnie to najlepsze miejsce do spędzenia wakacji. Polecam wszystkim.

Wariat

Posty: 10

 
Nie wybieramy się w nigdzie w tym roku zarówno nie polecę żadnych ciekawych apartamentów. Trzeba szukać poprzez Internet, tam jest ich naprawdę niesłychanie wiele i każdy coś znajdzie interesującego.

borek149

Posty: 14

 
Z tego, co wiem o apartamentów na wynajem w Kołobrzegu jest niezwykle wiele. Mnie się akurat Kołobrzeg podoba, bo lubię nieco większe miasta, ale nie niezwykle olbrzymie. Wszędzie dojdę i można tam zobaczyć ciekawe miejsca. Można też przepłynąć się statkiem.

serum45

Posty: 10

 
Nie wybieramy się w nigdzie w tym roku także nie polecę żadnych ciekawych apartamentów. Trzeba szukać przez Internet, tam jest ich naprawdę bardzo dużo i każdy coś znajdzie interesującego.

Mord

Posty: 4