Jaki wybrać nocleg w Poznaniu?

Jaki wybrać nocleg w Poznaniu?

Witajcie, potrzebuje pilnie jakiegoś taniego noclegu w Poznaniu. Poleci ktoś jaki hotel lub hostel?

Hostelos3

Posty: 20

 
A szukasz czegoś bardzie komfortowego czy zależy ci na niskiej cenie? Jeśli chcesz coś tańszego to w Poznaniu z pewnością znajdziesz mnóstwo hosteli, które oferują nocleg w cenie kilkudziesięciu złotych. Chyba, ze nocleg funduje ci firma to można szaleć do woli. Wtedy wybrałbym luksusowe hotele gdzie można spędzić noc w wyjątkowym apartamencie.

tadziu47

Posty: 23

 
Witaj chyba wiem co będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Kiedyś znajomy był w poznaniu w hotelu: http://www.hostel-jezyce.pl. Wspominał, że nocleg bardzo fajny, przytulne pokoje, niska cena i dużo ciekawych elementów za darmo jak kuchnia itp. Myślę. Że będzie to dobre miejsce na nocleg.

Malinka Moja

Posty: 19

 
Hostel, który polecił kolega wyżej jest naprawdę bardzo fajny. Niska cena a pokoje są bardzo ładne i zadbane. Myślę, że jeśli ktoś szuka noclegu w tej dzielnicy Poznania to oferta ta jest godna polecenia. Zastanawiasz się dalej? Warto tak wybrać!

mobista

Posty: 23

 
Niestety nie jestem w stanie doradzić ci nic konkretnego lecz nakieruje cię żebyś szukał po katalogach firm w Poznaniu, tak na pewno coś odszukasz jeśli nikt ci nie podpowie konkretnego miejsca. Spodziewaj się, iż na weekend hotele będą pełne.

POGROMCA_KELT

Posty: 22

 
Weekend, o którym już wspominałeś minął to może polecisz nam jakieś miejsce? Gdzie się zatrzymałeś? Tak się składa, że niedługo też mam wyjazd biznesowy i muszę załatwić sobie jakiś nocleg. Liczę na twoją pomoc.

Z góry dziękuję, a może i ktoś inny skorzysta przy okazji z twojej rady. Ciężko samemu znaleźć coś dobrego i to jest w stosunkowo dobrej cenie.

Grupa SEO

Posty: 16

 
Żeby ktoś ci coś doradził musisz podać więcej danych. Nawet nie wiemy w jakiej dzielnicy szukasz noclegu chyba, iż jest w Poznaniu przejazdem i możesz zajechać gdziekolwiek. Szukasz czegoś tańszego czy czegoś na najwyższym poziomie. Jak płaci firma to szalej ile się da. Wybierz jakiś luksusowy hoteli i nie patrz na koszty. Szlachta się bawi i na koszta nie patrzy.

add1cted

Posty: 24

 
Witaj, chyba wiem czego szukasz. Kilka tygodni temu byliśmy z zoną w Poznaniu i zatrzymaliśmy się w Hostelu Jeżyce. Tutaj masz linka: http://www.hostel-jezyce.pl. Bardzo niska cena a pokoje są bardzo ładne i komfortowe. A obsługa bardzo miła także śmiało mogę polecić.

Ofertę znajdziesz na stronie.

Specjalista

Posty: 24

 
Witaj. Poznań jest wielkim miastem i musisz mi konkretnie powiedzieć w jakiej dzielnicy szukasz noclegu. Wtedy będę mógł ci coś polecić bo trochę siedzę w temacie noclegów. I musisz się spieszyć bo jak potrzebujesz noclegu na następny weekend to już musiałbym rezerwować.

Czekam na informacje i pozdrawiam.

Wariat

Posty: 18