Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Szukam hotelu w Gdańsku, w dobrej lokalizacji i z sensowną ceną. Macie jakieś dobre miejsce, gdzie będzie można się wyspać w zadowalających warunkach?

Black_Riot

Posty: 6

 
Nocowałem raz w hotelu Gryf w okolicach historycznej Sali BHP przy stoczni i byłem zadowolony z warunków, więc polecam sobie tam zajrzeć i sprawdzić dostępność noclegów.

Babeczka

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że warto sobie poszukać hotelu w sieci, porównać ceny, opinie innych gości. W Gdańsku baza noclegowa ma się naprawdę dobrze więc powinno się coś znaleźć.

345_14

Posty: 15

 
Polecam zajrzeć do sieci, na pewno jakiś interesujący hotel w Gdańsku uda się znaleźć, bo baza noclegowa jest tam świetna.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
W Gdańsku warto poszukać noclegu w hostelu bo wiele z nich ma standard jak hotel ale cenę lepsza więc na pewno to ciekawa opcja.

beata77

Posty: 8

 
Sporo noclegów można znaleźć w Gdańsku, hotele w okolicach centrum podobnie jak hostele są bardzo liczne. Warto poszukać, sprawdzić opinie i coś zarezerwować.

tadziu47

Posty: 23

 
Noclegów w Gdańsku cała masa, zajrzyj do sieci i szukaj.

TomekK 

Posty: 4

 
Fajna oferta to hotel Gryf, bo mają parking, restaurację, dobre ceny, znajdują się w samym centrum. Pokoje zadbane, naprawdę miłe miejsce na pobyt.

Fanatyk

Posty: 13