Weekend nad morzem -dobry nocleg?

Weekend nad morzem -dobry nocleg?

Witajcie. Wypoczywał ktoś z was nad Bałtykiem? Zastanawiam się nad spędzeniem tam tegorocznych wakacji.

Chciałabym odszukać wygodne lokum i niewątpliwie trafić na wyśmienitą pogodę :) żeby można było się opalić.

Anno Domini

Posty: 16

 
Witam! Zachęcam do wypoczynku w nadmorskich kurortach, specyfiką takich miejscowości jest wprawdzie spory gwar, ale można naprawdę odczuć klimat wakacji czy wczasów. Zatłoczone plaże, spacery nocą na molo – to wszystko jest tak wyjątkowe, że po prostu trzeba spróbować.

sonicsquad

Posty: 20

 
Hejka.

Wypoczynek ze znajomymi jest spoko, niemniej jednak to raczej np. w domkach. Niczego innego nie opłaca się rezerwować na weekend nad morzem. Jest ich tutaj dużo.

Sebo

Posty: 14

 
Tę stronę http://wakacjenadmorzem.pl na pewno redaguje grupa jakichś miłośników polskiego morza. Swoją drogą mają całkowitą rację, bo tutaj jest bardzo pięknie. Jeśli ktoś planuje wycieczkę, szuka noclegu, też może skorzystać – sporo materiałów witryny przeznaczona jest właśnie dla turystów.

Marynek56

Posty: 14

 
Skorzystaj proszę z podanej witryny – też szukałam oferty wycieczki nad morze i właśnie tam znalazłam informacje o pięknej miejscowości Międzyzdroje. Dowiedziałam się też, jak rezerwować noclegi.

Speedy_UT

Posty: 12

 
Hej :) Fakt, pogoda nad morzem bywa kapryśna, natomiast to akurat specyfika strefy umiarkowanej. Wystarczy oglądać prognozy, żeby spędzić wczasy nad Bałtykiem w optymalnej porze. Niekiedy są takie długoterminowe, iż wystarczą na ‘zaklepanie’ gdzieś noclegów.

Dr Nemo

Posty: 13

 
Witaj.

Niesłychanie polecam polskie morze jako miejsce zarówno do zwiedzania, jak i do wypoczynku np. na plaży. To rzeczywiście piękna okolica, zwłaszcza jeżeli pogoda dopisze przez okres, w którym chcemy wypoczywać.

dspk666

Posty: 20

 
Hej – może wybierzcie się na majówkę tuż tuż nad morzem, spacery razem, boso po plaży są bardzo romantyczne :) Byłam i nie żałuję. Może znajdziecie bursztyn…

Michaś

Posty: 17

 
Weekend nad morzem to trochę za krótko, żeby nacieszyć się klimatem, lecz zawsze to coś. Najlepiej wybrać weekend majowy i od razu zorganizować sobie majówkę :) Pensjonaty i hotele w nadmorskich miejscowościach oferują naprawdę fajne pokoje dla par i kilkuosobowe. Nie powinniście też narzekać na jakość gastronomii – jest super :)

damianek45

Posty: 15

 
Hejka.

Wypoczynek ze znajomymi jest spoko, ale to raczej np. w domkach. Niczego innego nie opłaca się rezerwować na weekend nad morzem. Jest ich tutaj sporo.

Damiano

Posty: 16