Hotel Pobierowo

Hotel Pobierowo

Szukam jakiegoś fajnego miejsca nad morzem, gdzie będzie można dobrze wypocząć, będą dobre warunki dla rodziny z dziećmi. Tak myślałem sobie o Pobierowie jako kierunku wyjazdu na ten rok. Jeśli znacie tam jakiś hotel to dajcie namiary.

namok

Posty: 6

 
Jeśli jedziesz autem i chcesz mieć parking, a jednocześnie lokalizację blisko plaży to na pewno dobrą opcją będzie hotel Gryf, bezpośrednio obok plaży na Klifie, mają też swój basen i place zabaw dla dzieci.

Klarka45

Posty: 12

 
Szukaj ofert w sieci, na pewno coś uda się wybrać, szczególnie na różnych portalach z ofertami noclegów. W Pobierowie masa opcji do wyboru.

dubuś23

Posty: 10

 
Oczywiście najlepiej będzie blisko plaży, ale pamiętaj, że tam hotele będą raczej nieco droższę i dodatkowo są dużo wcześniej rezerwowane.

Kleooo6

Posty: 11

 
Popatrz w sieci za noclegami bez wątpienia w Pobierowie będzie ich wiele więc chyba bez problemu się coś znajdzie.

Dyduchrr

Posty: 12

 
W Pobierowie nie byłem już kilka lat, ale z tego co pamiętam to miasteczko rzeczywiście świetnie się rozwijało w ostatnim czasie i rosła tam liczba turystycznych miejsc wypoczynkowych.

czeslaww

Posty: 12

 
Faktycznie jest sporo ciekawych miejsc w Pobierowie, gdzie można spędzić urlop, ale te najlepsze lokalizacje w okolicach plaż są dość wcześnie rezerwowane przed każdym sezonem

Motospec

Posty: 5

 
W Pobierowie noclegów od groma, nawet jak pojedziesz w ciemno to nie powinno być problemu, coś interesującego uda się znaleźć. Sporo jest ciekawych propozycji, na które warto zwrócić uwagę.

Kowalski

Posty: 5

 
Poszukaj na lokalnych stronach, gdzie tych różnych ofert jest rzeczywiście sporo i można także sprawdzić opinie o noclegach przygotowane przez osoby, które już tam były.

namok

Posty: 6

 
Szukaj noclegów w sprawdzonych miejscach z dobrymi opiniami, żeby się nie okazało, że przez złe miejsce wakacje nie będą udane.

daron64

Posty: 25